Těhotenský test při uživání Azalie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 12:43
Těhotenský test při uživání Azalie

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, čistě ze zvědavosti, zdali si děláte těhu testy při užívání Azalie (nebo Cerazette)? Užívám Azalii 2. měsíc (jsem v půlce druhého balení). Menstruaci jsem teď nedostala (předtím jsem ji po porodu 2× měla-ještě před začátkem užívání Azalie), ale Dr. mi říkal, že při užívání se menstruace objevit nemusí (ale může-jak u koho).
Pohlavní styk jsem měla s manželem po cca měsíci užívání Azalie (beru ji pravidelně a včas +/- hodina). Navíc kojím - sice už ne co 2 hodiny, ale mimi je plně kojené přes den i v noci. Přesto ve mně od té doby (od toho sexu) hlodá červík nejistoty… :nevim: První mimčo se nám narodilo letos (nedávno) a na druhé se hned tak necítím…
No a vzhledem k chybějící menstruaci mě tak napadá, že bych si pro jistotu měla čas od času udělat těhotenský test. Kamarádky mi sice říkají, ať nevyšiluji, že beru Azalii, kojím a s manželem jsem to nedělali hned ze startu (prvních 7 dnů užívání Azalie), ale přesto… :oops:
Máte to některá podobně, nebo stejně?
 M.

Reakce:

eli26
Povídálka 26 příspěvků 16.12.16 12:52

Ahoj, užívala jsem Azalii a pro svůj klid jsem si jednou za čas test udělala. Já jsem menstruaci při užívání neměla vůbec :). Užívala jsem 10 let.

len008
Kecalka 283 příspěvků 16.12.16 13:08

@Monísek12 uzivala jsem Azalii 10 mesicu. Celou dobu bez ms ci spineni. Test jsem nedelala, ani mne to nenapadlo.

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 13:22

@len008 Já vím, že to asi zbytečně hrotím - jsem stresař :roll: S manželem nepoužíváme jiný druh antikoncepce, spoléháme jen na tu Azalii…No a mně se v hlavě honí různé,,konspirace" a možnosti, jestli i přes Azalii náhodou, a blablabla :) Druhé mimi bych tak brzy po prvním mít nechtěla…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 13:27

@Monísek12 ve stredu jsem zjistila těhotenství při užívání ha Tri-regol ve věku 41 let. Takže pokud máš pochybnosti, otestuj. Taky jsem nevěřila, že to přes ha jde

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 16.12.16 13:37

Já mám zavedenou mirenu a taky si jednou za čas test udělám. Zrovna teď v týdnu mi bylo tak divně od žaludku a motala se mi hlava, tak jsem běžela pro test. Naštěstí negativní, jsem už taky jako anonymka 40+ a těhotenství by pro mě byl fakt průšvih.

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 14:25

Mám ještě jeden (zřejmě blbý) dotaz… :oops: Když se teda neobjevila menstruace, kdy jste si dělaly test? Kolik dnů po pohlavním styku? U prvního těhu mi test ukázal // (silně viditelné-žádné duchy) 17.-18. den po sexu. Přemýšlím, jestli si test udělat hned (je to 15 dnů od soulože).? :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 16.12.16 14:46

@Monísek12 to uz by vidět bylo ;) zkusila bych ho pro klid v duši

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 14:53

@Monísek12 nevím, kolik dnů od soulože ( soulozime skoro denně :oops: ), ale 14 dnů od očekávané ms a čárka byla jak dálnice. Dle ms jsem byla 5+6tt
Těhotná anonymka, 41 let z 13:27

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 15:04
@Anonymní píše:
@Monísek12 nevím, kolik dnů od soulože ( soulozime skoro denně :oops: ), ale 14 dnů od očekávané ms a čárka byla jak dálnice. Dle ms jsem byla 5+6tt
Těhotná anonymka, 41 let z 13:27

Já první těhotenství zjistila podle testu těch cca 18 dnů od sexu (milovali jsme se mezitím vícekrát), ale těch 18 dnů vycházelo přesně na dobu, kdy jsem měla ovulaci a plodné dny a potvrdil mi tento termín zplození i doktor :) Dle Dr. vše vycházelo jak na MS, tak na ovulaci a já věděla, že jsme na miminku v tom termínu,,praco­vali" ;)

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 15:09

@Tichošlápek Jo, zkusím si ho udělat, ať zbytečně nestresuju :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >