Život bez hormonů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 02:33
Život bez hormonů

Ahoj potřebuji poradit nebo spíše povzbudit a uklidnit. Zjistila jsem ze HA ani tělíska pro me nejsou vhodná. A prosím ty z vás, které používáte treba kondom za vaše zkušenosti-myslím tím s nežádoucím otěhotněním :) miminko už opravdu další neplánuji a z případného početí mám strach. Dokonce jsem se přistihla, ze se trosku radši sexu vyhýbám. Prosím o uklidnění, ze i bez hormonů to muže byt OK.

Reakce:
Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 14.12.16 03:10

Kondomy v pohodě, definitivní řešení je problém proč?

murry
Závislačka 3163 příspěvků 14.12.16 03:33

Ja uz dva roky pouzivam lLadycomp protoze jsem se taktez rozhodla pro zivot bez hormonu a jsem nadsena… pocatecni investice se opravdu vyplati ;)

Vemas
Kelišová 5438 příspěvků 14.12.16 05:32

Mam nehormonalni telisko, manzel pujde na vasektomii bereme to jako nejjednodussi re­seni

beruska9
Extra třída :D 10897 příspěvků 14.12.16 07:34

Fungujeme na kondomech uz roky, dite mame jedno, planovane. Ale trvalo nam 10 mesicu, takze suprplodni nejsme ;)

Xsvel
Kecalka 406 příspěvků 14.12.16 07:58

Prerusovana souloz a měření bazalní teploty mi taktéž funguje spolehlivě už cca 5 let.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 14.12.16 08:08

Co sterilizace?

Ou
Kelišová 6219 příspěvků 14.12.16 08:12

Pesar - ty moderní jsou velmi spolehlivé a pohodnlné, během plodných dní se případně chránit ještě kondomem.

Na plodné dny v tomto případě není třeba dělat opičárny s měřením teploty ve vagině a pozorováním hustoty slizu, stačí nějaká jednoduchá aplikace do telefonu.

http://www.pesarshop.cz/pesar-femcap/

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 14.12.16 09:10

Používala jsem dlouhodobě Pharmatex globule a byla jsem si nimo velmi spokojená.

Premek_Orac
Závislačka 4667 příspěvků 14.12.16 09:48

Ze zdravotních důvodů u partnerky (jiných, než u tebe) jedeme přes čepičku už dva roky a v poho. Neříkám, že je to pro chlapa nějakej požitek, ale dá se to i přeměnit ve výhodu, protože se dělaj různý vrobkované atd. a nakonec mě stejně strhne vášeň, že vnímám jen tělo partnerky a tělo mé…
Samozřejmě to chce dodržovat bezkontaktnost penisu s vagínou při předehře, po sundání a před dalším stykem důkladnou sprchu (což je snad i bez používání kondomů samozřejmost).

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 14.12.16 09:49

@lucka_mac tak zrovna Pharmatex je chemie, kterou bych mozna používala jeste min radsi nez HA (nehledě na smrad a vytékáni).Jsem za Ladycomp, pesary nekomu vypadávají (viz zdejší diskuze) nebo sterilizace-pro sex bys mela klid a připadne dite by slo jeste pres IVF, takze to neni uplne konečná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >