Reklama

Život bez hormonů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 02:33
Život bez hormonů

Ahoj potřebuji poradit nebo spíše povzbudit a uklidnit. Zjistila jsem ze HA ani tělíska pro me nejsou vhodná. A prosím ty z vás, které používáte treba kondom za vaše zkušenosti-myslím tím s nežádoucím otěhotněním :) miminko už opravdu další neplánuji a z případného početí mám strach. Dokonce jsem se přistihla, ze se trosku radši sexu vyhýbám. Prosím o uklidnění, ze i bez hormonů to muže byt OK.

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5529 příspěvků 14.12.16 03:10

Kondomy v pohodě, definitivní řešení je problém proč?

murry
Závislačka 2807 příspěvků 14.12.16 03:33

Ja uz dva roky pouzivam lLadycomp protoze jsem se taktez rozhodla pro zivot bez hormonu a jsem nadsena… pocatecni investice se opravdu vyplati ;)

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 14.12.16 05:32

Mam nehormonalni telisko, manzel pujde na vasektomii bereme to jako nejjednodussi re­seni

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 14.12.16 07:34

Fungujeme na kondomech uz roky, dite mame jedno, planovane. Ale trvalo nam 10 mesicu, takze suprplodni nejsme ;)

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 14.12.16 07:58

Prerusovana souloz a měření bazalní teploty mi taktéž funguje spolehlivě už cca 5 let.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 14.12.16 08:08

Co sterilizace?

Ou
Závislačka 4997 příspěvků 14.12.16 08:12

Pesar - ty moderní jsou velmi spolehlivé a pohodnlné, během plodných dní se případně chránit ještě kondomem.

Na plodné dny v tomto případě není třeba dělat opičárny s měřením teploty ve vagině a pozorováním hustoty slizu, stačí nějaká jednoduchá aplikace do telefonu.

http://www.pesarshop.cz/pesar-femcap/

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 14.12.16 09:10

Používala jsem dlouhodobě Pharmatex globule a byla jsem si nimo velmi spokojená.

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 14.12.16 09:48

Ze zdravotních důvodů u partnerky (jiných, než u tebe) jedeme přes čepičku už dva roky a v poho. Neříkám, že je to pro chlapa nějakej požitek, ale dá se to i přeměnit ve výhodu, protože se dělaj různý vrobkované atd. a nakonec mě stejně strhne vášeň, že vnímám jen tělo partnerky a tělo mé…
Samozřejmě to chce dodržovat bezkontaktnost penisu s vagínou při předehře, po sundání a před dalším stykem důkladnou sprchu (což je snad i bez používání kondomů samozřejmost).

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 14.12.16 09:49

@lucka_mac tak zrovna Pharmatex je chemie, kterou bych mozna používala jeste min radsi nez HA (nehledě na smrad a vytékáni).Jsem za Ladycomp, pesary nekomu vypadávají (viz zdejší diskuze) nebo sterilizace-pro sex bys mela klid a připadne dite by slo jeste pres IVF, takze to neni uplne konečná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama