Kondom - stálá ochrana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evicka20
Povídálka 34 příspěvků 13.12.16 09:03
Kondom - stálá ochrana

Pěkné ráno,
beru nyní HA a nedělá mi dobře na psychiku a ani fyziky to není 100%. Přemýšlím buď nad změnou HA (v rámci nízkohormonální - jinou nemůžu) nebo nad tím, že HA brát nebudu vůbec.
Partner není proti abychom se chránili jinak, třeba kondom.
Pročítala jsem si to různě na netu a dočetla jsem se, že kondom vlastně tak spolehlivý není. My na něm s partnerem začínali a žádný problém nebyl.
Je to někdo kdo ho používá v řádech let? Prasknul vám někdy?
Taky jsem se dočetla o Pharmatexu, ale nějak tomu na 100% nevěřím.
Takže mi jako jediné řešení připadá ten kondom. Zvykli si na to vaši partneři?
Mému partnerovi se to samozřejmě líbí víc bez, ale nevidím ochranu bez HA kdy by to bez kondomu šlo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 09:07

My ho pouzivame 12 let a prasknul nám 1× a to jsme přišli na to, že byl prošlý.
Moje mama s tátou ho používali taky roky a prý jim nikdy nepraskl.

dedrichov
Závislačka 2851 příspěvků 13.12.16 09:09

Spoustu let.
Když budeš používat kvalitní a ne 3 za dvacku, tak by to praskat fakt nemělo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 09:10

Nám zatím funguje na 100 %, jednou jsme záměrně nepoužili a už to doma máme :)

Sany80s
Kelišová 6542 příspěvků 13.12.16 09:15

Používala jsem místo HA 10 let a dobrý.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 09:46

Když jsme používali kondom, dvakrát nám praskl, vždy Durex. Ale jednou na to partner přišel naštěstí v průběhu, podruhé teda pozdě, tak jsem musela pro Postinor. Ale aspoň člověk ví, že se stal průšvih a může to řešit. Kdežto ted při zavedení nehormonálního tělíska v květnu jsem v říjnu otěhotněla. Prášky taky nechci, i nízkohormonální mi dělaly problémy. Takže teď řeším opět dilema, jakou ochranu volit :(. Přítel z kondomů nikdy nadšený nebyl, pokud tvůj není proti, tak je to fajn.

marketa0211
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 13.12.16 09:46

Take pouzivame jen kondom a doufam, ze nepraskne.Ha ale fakt brat nebudu.

centra
Kecalka 252 příspěvků 13.12.16 09:55

U nás nikdy nezradil. Hlavní cesta k úspěchu je myslet. Pamatuji si onehdy, když tu psala nějaká maminka, že otěhotněla při použití kondomu, myslím, že se snad sesunul. V průběhu diskuse pak vyplavalo na povrch, že se jim kondom nejprve nedařilo nasadit a přesto ho použili. Myslím, že řada otěhotnění přes kondom je podobného ražení. Mému muži se také někdy stalo, že se kondom srolovával, ale to prostě pro nás znamená zahodit a natáhnout se pro jiný. Je to sice otrava čekat, ale pak se nedá dávat vina kondomům, když riskne člověk něco takového.

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 10:01

Asi šest let pouze kondomy. Před tím dva roky ha s každodenními bolestmi hlavy. Takže už nikdy. Nikdy nám nepraskl. Tak snad ani nikdy nepraskne :mrgreen:

iziwolvie
Kecalka 385 příspěvků 13.12.16 10:02

My kondom zatím používáme „jen“ dva roky a bez nehody. Snad ani žádná nenastane. :lol:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 13.12.16 10:04
@centra píše:
U nás nikdy nezradil. Hlavní cesta k úspěchu je myslet. Pamatuji si onehdy, když tu psala nějaká maminka, že otěhotněla při použití kondomu, myslím, že se snad sesunul. V průběhu diskuse pak vyplavalo na povrch, že se jim kondom nejprve nedařilo nasadit a přesto ho použili. Myslím, že řada otěhotnění přes kondom je podobného ražení. Mému muži se také někdy stalo, že se kondom srolovával, ale to prostě pro nás znamená zahodit a natáhnout se pro jiný. Je to sice otrava čekat, ale pak se nedá dávat vina kondomům, když riskne člověk něco takového.
:pankac: :palec:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 13.12.16 10:07

Jak vubec muze prasknout? 8o vypada neznicitelne, vzdyt kdyz jsme je na zs nafukovali tak z toho byl balon jako prase :mrgreen: tak jak muze prasknout oproti tomu z takove male veci jako je penis? mala vec oproti tomu nafouknutymu, zduraznuji :mrgreen:

morinka7
Kelišová 6823 příspěvků 13.12.16 10:13

@Evicka20
Po té co mi HA zakázali jsme taky používali jen kondomy. Kupovali jsme tedy dražší (objednávala jsem víc kusů na jednou) a ani jednou nepraskl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 10:15

@Bůča my ho měli asi 3 měsíce prošlý, tak to svadime na to. Byl to Durex. Většinou to je prý špatnou manipulaci.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 13.12.16 10:20

My používali a používáme kondomy víc jak 10 let. Před dětmi nikdy žádný problém, po porodu nám několikrát praskl, dokonce máme přes něj druhé dítko. Dodnes je nám záhadou, jak se to stalo a kde co uteklo. Pokaždé to kontrolujeme. :nevim: Vždycky jsme používali a používáme Durex, takže nic levného. Každopádně poslední dobou mě ty kondomy neuvěřitelně štvou, takže budu hledat nějakou jinou alternativu: HA nechci, tělísko mi nepřijde úplně spolehlivé, znám X případů „tělískových dětí“… nevím.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >