Nová HA - je možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:05
Nová HA - je možné tehotenstvi?

Ahoj holky, potrebuji poradit, mam celkem strach… pres dva roky jsem brala HA Lindynette, ale bylo mi po ni pri menstruaci strasne spatne. Gynekolozka mi napsala tedy novou, AIDEE. Normalne jsem dobrala Lindynette, udelala tyden pauzu, v ni to dostala. Necely tyden po skonceni MS jsem mela styk. Ted jsem mela tento vikend jeste posledni dve tabletky, ale uz vcera jsem zacala hodne spinit - jako zacatek MS - posledni tabletku jsem vsak mela az dnes, myslela jsem, ze to zase dostanu az tak ve stredu. Je mozne, ze si telo zvyka na novou antikoncepci, proto jsem zacala menstruovat jeste pri brani poslednich tabletek? Je mi stejne jako pri menstruaci… mam strach jestli to nemuze byt tehotenstvi, s přítelem jsem se totiz rozesla, protoze uz to davno nemelo smysl a ted mam vyhlednuteho nekoho jineho… to uz ale je jiny pribeh.

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potrebuji poradit, mam celkem strach… pres dva roky jsem brala HA Lindynette, ale bylo mi po ni pri menstruaci strasne spatne. Gynekolozka mi napsala tedy novou, AIDEE. Normalne jsem dobrala Lindynette, udelala tyden pauzu, v ni to dostala. Necely tyden po skonceni MS jsem mela styk. Ted jsem mela tento vikend jeste posledni dve tabletky, ale uz vcera jsem zacala hodne spinit - jako zacatek MS - posledni tabletku jsem vsak mela az dnes, myslela jsem, ze to zase dostanu az tak ve stredu. Je mozne, ze si telo zvyka na novou antikoncepci, proto jsem zacala menstruovat jeste pri brani poslednich tabletek? Je mi stejne jako pri menstruaci… mam strach jestli to nemuze byt tehotenstvi, s přítelem jsem se totiz rozesla, protoze uz to davno nemelo smysl a ted mam vyhlednuteho nekoho jineho… to uz ale je jiny pribeh.

to je naznak toho ze ti nesedi ha ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:15
@JayLee píše:
to je naznak toho ze ti nesedi ha ;)

No to bych byla i rada celkem. Mam dobrane prvni platicko, tak uvidim po tech dalsich dvou…

Ja vim ze mozna zbytecne plasim, jen mam strach at se mi nezkazi plany ted, je mi teprve 18 a mela jsem ted ve vsem dost smulu, konecne se na me zacalo usmivat stesti v podobe super kluka… nemam penize na miniinterupci, musela bych rict tomu byvalemu. Ten se s rozchodem po čtyřech letech moc nesmiril, porad vyhrozuje a tak, to by bylo pro me peklo… :/

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 21:37
@Anonymní píše:
No to bych byla i rada celkem. Mam dobrane prvni platicko, tak uvidim po tech dalsich dvou…Ja vim ze mozna zbytecne plasim, jen mam strach at se mi nezkazi plany ted, je mi teprve 18 a mela jsem ted ve vsem dost smulu, konecne se na me zacalo usmivat stesti v podobe super kluka… nemam penize na miniinterupci, musela bych rict tomu byvalemu. Ten se s rozchodem po čtyřech letech moc nesmiril, porad vyhrozuje a tak, to by bylo pro me peklo… :/

me to delala ha ze mi nesedela prste co pises ;)

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 11.12.16 21:45

Vydrž 3 měsíce, to se udává většinou jako taková doba, ve které se ukáže, jestli HA sedí, nebo ne. Pokud by se to opakovalo, vyměnila bych znovu, ale může si to sednout a třeba už to bude v pohodě ;) Taky s Lindy trpím, mám při MS hrozné migrény, zvracím, uvažuju o změně, ale přesně tohohle se bojím :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:55
@SussieS píše:
Vydrž 3 měsíce, to se udává většinou jako taková doba, ve které se ukáže, jestli HA sedí, nebo ne. Pokud by se to opakovalo, vyměnila bych znovu, ale může si to sednout a třeba už to bude v pohodě ;) Taky s Lindy trpím, mám při MS hrozné migrény, zvracím, uvažuju o změně, ale přesně tohohle se bojím :think:

Ja jsem to riskla no, uz jsem to nemohla vydržet :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >