HA bez nežádoucích účinků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 13:07
HA bez nežádoucích účinků

Ahoj holky, jsem po porodu, uz nekojim, prosim o radu jakou HA mate a jak je to s pribyvanim na vaze… toho se bojim, moji byvalou HA prestali vyrabet a s dalsi jsem mela problemy :roll:

Tak prosim o vase zkusenosti… ( vim ze se na to neda uplne spolehat, kazda jse jina)

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 19.12.16 13:09

Nejlépe jsem snasela docela levnou Sunya antikoncepci. Po tech dražších mne pekelně bolela hlava. Nepribrala jsem po žádné zkousene ;)

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 19.12.16 13:18

Brala jsem Sunyu před otehotnenim X let, nepribrala jsem a zlepšila se mi pleť. od včera ji beru znovu. Vyjde na 450,– na tři měsíce ;)

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 19.12.16 13:40

Mám Evru-náplasti. Předtím jsem brala Bonadeu, obě bez problému, akorát jsem chtěla něco šetrnějšího, tak jsem šla do náplasti. Bonadea na tři měsíce-500Kč, Evra na tři měsíce-1000Kč :)

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 19.12.16 14:22

Já mám pro kojící, i když nekojím

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 18:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem po porodu, uz nekojim, prosim o radu jakou HA mate a jak je to s pribyvanim na vaze… toho se bojim, moji byvalou HA prestali vyrabet a s dalsi jsem mela problemy :roll:Tak prosim o vase zkusenosti… ( vim ze se na to neda uplne spolehat, kazda jse jina)

Bez nezadoucich ucinku neexistuje :-)Kondom, prerusovana souloz nebo vaginalni antiko krem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >