Reklama

Jméno Hugo nebo Vincent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 11:08
Jméno Hugo nebo Vincent

Maminky, nemůžeme se rozhodnout mezi těmito dvěma jmény. Jen tak pro zajímavost, které se líbí víc vám a proč? Případně, napadají vás podobná klučičí jména tohoto typu? Příjmení máme klasické české, nic co by vybočovalo :)Děkuji za názory a tipy! :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Bekynka
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 06.02.17 11:12

Mně se nelíbí ani jedno, ale kdybych si měla vybrat, tak Vincent :palec:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.02.17 11:14

Tak moc se mi nelíbí ani jedno, ale kdybych si měla vybrat tak Hugo :palec:

SussieB.
Povídálka 14 příspěvků 06.02.17 11:14

Vincent je krásné

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 11:16

Můj manžel navhroval Vincenta, ale mi se také nelíbí ani jedno. Kamarádka má Vendelína, to se mi líbí čím dál tím víc :srdce:

Aotearoa
Závislačka 4277 příspěvků 06.02.17 11:16

Hugo je fakt strašný. Vincent ujde. Ale osobně bych nedala ani jedno. Mensi zlo je Vincent.

BohunkaP
Extra třída :D 14897 příspěvků 06.02.17 11:27

Nelíbí se mi ani jedno - a už vůbec ne ke „klasicky českému“ příjmení.

Sára 1
Echt Kelišová 8650 příspěvků 06.02.17 11:30

Hugo se mi nelíbí. Ani mě nenapadá žádná zdrobnělina. Vincent se mi líbí mnohem víc.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 06.02.17 11:30

Dost bída oboje. Pokud bych byla nucena, tak vincent. Hugo je jak pro psa

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 06.02.17 11:31

Kdybych měla ještě kluka, byl by to Vincent :palec:

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 06.02.17 11:33

Ségra má Vincence - prý to je správný český tvar. Na začátku to byl velký nezvyk, ale teď už jsme si zvykli a je to fajn jméno :). Zdrobněle mu říkají Vinci, Vincíčku.

Každopádně okolí si vzykne na Huga, Vincence i cokoliv jiného a po nějaké době to bude patřit k tomu dítěti.

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 06.02.17 11:33

Hugo měl být můj pes, dítěti bych se tímto jménem nepomstila. Vincent se mi taky nelíbí, ale pořád lepší než Hugo

Xisniel
Povídálka 28 příspěvků 06.02.17 11:36

My dali před lety Samuela a všichni si ťukali na čelo, že jsme se zbláznili. Samuel Hrb, příšerný jméno, prý. Na otázku, jaký jméno je k příjmení Hrb podle nich ok, nevěděli :-) Takže máme Samíka a on je spokojenej ;) Mně se víc líbí Vincent

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 06.02.17 11:40

Nechápu, proč se na to ptáš. 1) je to vaše věc 2) pokud už mocí mermo chcete radit, tak se spíš dotažte nějakého jazykovědce. Nevím, proč by vkus uživatelek emimina měl hrát nějakou roli. Kdyby každý dbal na to, aby se někomu neznelíbil, tak se všechny jmenujeme Tereza Nováková a oslovovat se budeme rodnými čísly. Je dobře, že jdete proti proudu a vnášíte pestrost do populace. Žádné z navrhovaných jmen není nijak dehonestující, jedno se mi líbí, jedno ne a schálně neřeknu které :-)

rokris
Kelišová 5760 příspěvků 06.02.17 11:53
@Pudloslava píše:
Nechápu, proč se na to ptáš. 1) je to vaše věc 2) pokud už mocí mermo chcete radit, tak se spíš dotažte nějakého jazykovědce. Nevím, proč by vkus uživatelek emimina měl hrát nějakou roli. Kdyby každý dbal na to, aby se někomu neznelíbil, tak se všechny jmenujeme Tereza Nováková a oslovovat se budeme rodnými čísly. Je dobře, že jdete proti proudu a vnášíte pestrost do populace. Žádné z navrhovaných jmen není nijak dehonestující, jedno se mi líbí, jedno ne a schálně neřeknu které :-)

Hm, moc mě to překvapuje, že se tu lidi radí o těch jménech. :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama