Jméno k příjmení Plaček?

Anonymní
26.8.20 13:47

Jméno k příjmení Plaček?

Ahoj, ahoj HOLKY! Vím že rozhodnutí je na nás, ale jaký jméno se vám nejvíce libí nebo i tak celkově jaký sou vaší klučičí favorité a jsou krásná, nadčasová :think:? Třeba se vzájemně inspirujem :palec: Líbí se nám míń ta známá jako Jakub, Lukáš, Jan, Jiří, Petr, Roman a tak.. takže tyto prosím ani nenavrhovat. Rozhodujeme se mezi: Kevin, Matyáš, Tadeáš, Tobias, Nikolas, Theodor, Viktor, Robin, ale i ty novější jako Oliver, Hugo, Eliot, Herbert, Eduard, Viliam, Albert, Kevin,… máte nějaká nějaký jiný tip? Ráda se inspiruju a nebo z toho výběru **jaké se vám líbí i k tomu příjmení prosím nejvíc? :roll: :* předem díííííííííky a hezkej den :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15446
26.8.20 13:50

Kevin, Herbert nebo Viliam :palec: případně Ohio nebo Liberec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
26.8.20 13:54

Tak z těchto jmen k takovému příjmení mi přijde nejvíc „normální“ Viktor Plaček… Ake výběr je zcela na vás přeci :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
26.8.20 13:55

Dala bych Kevina, Oliver je dnes pomalu každý druhý chlapeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
26.8.20 13:58

No z těch hrůz snad tak možná Robin. Hlavně mu nedavejte Kevin pokud nejste z jisté etnické skupiny. Co třeba jeste Valentino, ten byl s nama v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
680
26.8.20 14:03

Theodor, Viktor, Robin, Eduard, Albert. K vašemu příjmení to chce nějaké tvrdší jméno. Mně se líbí ještě jméno Jindřich a to by se také hodilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3261
26.8.20 14:03

Kevin Plaček!?? nene, že ne!!??? :zed:
je to prostě typické české příjmení, takže nejlepší bude normální české jméno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
26.8.20 14:10

Mě, nevím proč, hnedka naskočilo Emil Plaček :)
z tvého výběru Viktor, Robin, Oliver (ale těch je teď hrozně moc), Eduard, Albert :palec:
Kevin je za mě úlet

Příspěvek upraven 26.08.20 v 14:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7302
26.8.20 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj, ahoj HOLKY! Vím že rozhodnutí je na nás, ale jaký jméno se vám nejvíce libí nebo i tak celkově jaký sou vaší klučičí favorité a jsou krásná, nadčasová :think:? Třeba se vzájemně inspirujem :palec: Líbí se nám míń ta známá jako Jakub, Lukáš, Jan, Jiří, Petr, Roman a tak.. takže tyto prosím ani nenavrhovat. Rozhodujeme se mezi: Kevin, Matyáš, Tadeáš, Tobias, Nikolas, Theodor, Viktor, Robin, ale i ty novější jako Oliver, Hugo, Eliot, Herbert, Eduard, Viliam, Albert, Kevin,… máte nějaká nějaký jiný tip? Ráda se inspiruju a nebo z toho výběru **jaké se vám líbí i k tomu příjmení prosím nejvíc? :roll: :* předem díííííííííky a hezkej den :hug:

Petr Plaček :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
680
26.8.20 14:16

@vedma007 co je špatného na jménu Eduard nebo Albert?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50468
26.8.20 14:23

Mi k tomu prijmeni nejvic sedi Dominik, Damian, Eduard, mozna i ten Teodor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1079
26.8.20 14:24

@K92 Na Eduardovi a Albertovi nic - ty patřily k tomu, že se mi z jejího výčtu líbí. Za úlet považuju jen toho Kevina ;)

Příspěvek upraven 26.08.20 v 14:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1412
26.8.20 14:25

Mě by se hodil Radim nebo Adam.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3775
26.8.20 14:28

No tak Kevin Plaček je fakt úžasná kombinace :poblion: :poblion: :poblion: jako chápu, že chcete něco, co není tak provařený, ale tohle je fakt hrůza :zed:…třeba Tadeáš je moc hezký jméno a k příjmení mi to nezní vůbec špatně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50468
26.8.20 14:30

My mame ve tride kluka, ktery se jmenuje jinak. Ma bezne kalendarove jmeno. Nevim puvod zacatku, ale ustalilo se mu osloveni Kevin. Ze to vsichni pouzivaji vic, nez to jeho bezne jmeno.
Jak to porad poslouchame. Navic moje sestra rikavala Kevine memu ex priteli. Tak mi i ten Kevin prijde uplne bezne. Nic zvlastniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama