Jméno Luna? Schválí ho?

2.2.21 19:24

Jméno Luna ? Schválí ho ?

Ahoj Maminky :mavam: mám dotaz čekamé s přitelem naše první miminko holčičku a půjdeme v nejbližší době na matriku řešit jméno pro malou ale s přítelem jsme si vybrali jméno které není české tak jak to řešit? Přitom v česku už je 22 dětí s tímhle jménem máme volat na matriku a informovat se než tam půjdeme??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57883
2.2.21 19:28

@Werunkacore jestli už u nás je, můžete ho dát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2269
2.2.21 19:28

Promin, ale zthle jméno má kamošky pes.. opravdu se omlouvám, já musela, ale jinak když už děti jsou tak bych řekla, že to schválí, ale pro jistotu bych tam možná brkla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
2.2.21 19:33

@onajeblond Taky znám psa Lunu, ale na druhou stranu, taky znám x psů se jménem Sára a přesto se toto jméno běžně dává děvčátkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3421
2.2.21 19:34

@Werunkacore a vy jste nějací fandové Soy Luny?

Jinak bez problémů, syn má jméno, které je v celé české republice včetně něj 3×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.21 19:37

@Petra Z No co jsem zjišťovala v čr už je 22 lidí s tímhle jménem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57883
2.2.21 19:38

@Werunkacore v tom případě žádný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.21 19:39

@onajeblond v pohodě to nevadí jména zvířat a lidí jsou různé i netradiční i naše normalní jména mají psy 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.21 19:41

@welovefashion Ne o tohle nejde 😂 ale znám ten serial né ja premyslela nad jmény a na tohle mě přivedla moje mamina a segrá od mého přitele a taky se mi libilo že luna je vlastně měsíc bohyně měsice ci když s tím moc členů z rodiny nesouhlasí my jsme si ho vybrali :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23889
2.2.21 19:45
@Werunkacore píše:
Ahoj Maminky :mavam: mám dotaz čekamé s přitelem naše první miminko holčičku a půjdeme v nejbližší době na matriku řešit jméno pro malou ale s přítelem jsme si vybrali jméno které není české tak jak to řešit? Přitom v česku už je 22 dětí s tímhle jménem máme volat na matriku a informovat se než tam půjdeme??

To jste se úplně zbláznili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
2.2.21 19:47

Jak ji bude rikat? Luno? Luli? Nechapu tuhle potrebu davat jmena po bozich a mytických bytostech, na zakladce - a stredni - bude bez sebe stestim.. treba jo, ale nevim teda.. jeste jestli ma nejake echt ceske prijimeni.. za kazdou cenu se lisit, mit neco extra..
ale samozrejme tvoje dite, tvoje volba. Hlavne at je zdrave :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
2.2.21 19:49

Luna je u nás nákupní centrum, chudák holka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3421
2.2.21 19:53
@Werunkacore píše:
@welovefashion Ne o tohle nejde 😂 ale znám ten serial né ja premyslela nad jmény a na tohle mě přivedla moje mamina a segrá od mého přitele a taky se mi libilo že luna je vlastně měsíc bohyně měsice ci když s tím moc členů z rodiny nesouhlasí my jsme si ho vybrali :)

Vlastně proč ne, jméno je hezké :-) Problém nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
2.2.21 19:54
@onajeblond píše:
Promin, ale zthle jméno má kamošky pes.. opravdu se omlouvám, já musela, ale jinak když už děti jsou tak bych řekla, že to schválí, ale pro jistotu bych tam možná brkla. :)

Taky znám psa Lunu, pěknou ovčandu. Ale Matesů běhá po sídlišti mnohem více, každej druhej pinč je Mates :D A jak mám svoje jméno rád :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.02.21 v 19:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
2.2.21 19:55

Hezký jméno ;) Tak se jmenuje dcera Juanese, ten, co zpívá světoznámou La camisa negra ;) Ovšem, kdyby to měla být např. Luna Nováková, tak to moc hezký není :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat