Reklama

Jméno Miki - Miky / Mikuláš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 13:51
Jméno Miki - Miky / Mikuláš

Přemýšlíme o jménu pro našeho budoucího chlapečka. Varianta Mikuláš se mi mooooc líbí, ale rodina je zásadně proti. Je to naše dítě, ale musim uznat, že v dospělosti ho nazývat Mikuláši…zní trošičku divně. Proto varianta Miki-Miky by bylo pro nás velke řešení. Je vůbec mozne toto jméno napsat do RL a správnost by měla být na konci s měkkým I nebo Y??? Má někdo vůbec jméno Miki pro své dítě?
Budu ráda za vaše komentáře… děkuji ;)
Prozatím vše anonymně, aby nás nikdo nemohl dohledat, je zde hodně známých

Přečtěte si článek: Jméno pro chlapečka

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11066 příspěvků 19.08.18 13:53
@Anonymní píše:
Přemýšlíme o jménu pro našeho budoucího chlapečka. Varianta Mikuláš se mi mooooc líbí, ale rodina je zásadně proti. Je to naše dítě, ale musim uznat, že v dospělosti ho nazývat Mikuláši…zní trošičku divně. Proto varianta Miki-Miky by bylo pro nás velke řešení. Je vůbec mozne toto jméno napsat do RL a správnost by měla být na konci s měkkým I nebo Y??? Má někdo vůbec jméno Miki pro své dítě?

A dovedeš si představit váženého soudce Mikiho? Nebo doktora? Mikuláš mi přijde lepší, ale nedala bych. Mám ho spojeného s 5. prosincem :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 13:54

Muj druhy syn bude Mikulas a ostatni at si … kdybych se tak mela ridit podle rodiny nebo okoli, tak prvni dite nema jmeno dodnes :roll: to bylo kecu. Za me NERIKAT jmena dopredu nikomu!

PaníBovaryová
Závislačka 3915 příspěvků 19.08.18 13:55

Mikolas Ales :nevim: ted je to jmeno velice popularni, znam dve maminky, co ho daly :nevim:

Monchichik
Závislačka 4717 příspěvků 19.08.18 13:56

Pojmenuj si dítě, jak chceš, je přece tvoje. Ale pro mě je Mikuláš taky jen jeden a to v prosinci :lol:

chaela
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 2 inzeráty 19.08.18 13:56

Tak co třeba Mikoláš s O místo U? Jednoho dospělého znám a pravda, při prvním setkání mi to přišlo zvláštní na dospělým chlapovi o dvě hlavy vyšším, než jsem já, ale všichni si zvykli a není s tím žádný problém.
Jinak teda lepší je dospělej Mikuláš než Miki a je jedno, s jakým I/Y.

PaníBovaryová
Závislačka 3915 příspěvků 19.08.18 13:56

Mikulasovy patalie :) Neni to jenom o 5.prosinci. A CR je stejne ateisticka :*

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32116 příspěvků 19.08.18 13:57

Přijde mi lepší jméno Mikuláš než Miki … to už na první pohled zní spíš jak přezdívka než jméno.

zrcadlo
Kelišová 6752 příspěvků 19.08.18 14:01

Znám jednoho malého Mikiho, co není Mikuláš, ale Mikael.

a12
Vesmírná mluvilka 31221 příspěvků 19.08.18 14:07
@Anonymní píše:

Opravdu ti pro 40ti letyho muze prijde lepsi miky nez mikulas? :think:

terien
Echt Kelišová 7726 příspěvků 19.08.18 14:10

Hrozný obě dvě.

a12
Vesmírná mluvilka 31221 příspěvků 19.08.18 14:11
@Anonymní píše:

Opravdu ti pro 40ti letyho muze prijde lepsi miky nez mikulas? :think:
Jinak teda Miky se jmenuje 10lidi a Miki 13,mikulas 6008,tak si vyber co je nejnormalnejsi :lol:

suwari
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 19.08.18 14:14

My máme Mikuláše :srdce:
Je to krásné jméno pro dítě i dospělého. Říkáme mu nejčastěji Mikulášku, teď když je už větší taky Miky a děti ve třídě Miku.
Je to spíše netradiční jméno,za co jsem ráda..Na celém 1.stupni máme jen jednoho Mikuláše,ale přes 40 Jakubů,50 Hon­zíků atd. :lol:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 19.08.18 14:16

Koukám do Knappové a jde obojí a ještě z podobných Mickey, Mikolaj, Mike a Miko. Ale nejlepší mi přijde ten Mikoláš.

a12
Vesmírná mluvilka 31221 příspěvků 19.08.18 14:19

Mickey je taky neco teda :lol: no taky jich je jen 6

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >