Přidělí nám jméno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 09:09
Přidělí nám jméno?

Už jsem zoufalá, za 2 týdny mám termín a nejsme schopni vymyslet jméno, prcek má rád překvapení, takže se nám za celou dobu neukázal a nevíme pohlaví. Můj muž je velký vtipálek, takže na jakékoliv jméno vymyslí říkanku, kterou ze srandy 2 dny opakuje a mně se to pak úplně zhnusí. Tak jsem mu řekla, že dítě nebude mít žádné jméno a necháme si ho soudně přidělit a muž nadšený, že to bude skvělá historka, jak naše dítě ke jménu přišlo :zed: Jak se vám podařilo vybrat jméno? Já to snad nechám až do porodnice :roll:
Anonym-je mi trapně :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3804 příspěvků 14.08.18 09:11

podepiš ten papír za něj, chlapi o tom vědí prd a máš vyhráno - jméno bude podle tebe a on si myslet, že je prostě přidělené :nevim:

divine woman
Echt Kelišová 8804 příspěvků 14.08.18 09:12

Jedno dítě jsme pojmenovali až na porodním sále, ale pohlaví jsem znala. Jinak doporučuji vybrat tak 5 jmen pro každé pohlaví a vylosovat. :kytka:

Malaga
Generální žvanilka 24690 příspěvků 14.08.18 09:13

Fakt ženy i takhle podvádí partnery? :think:

@Bubla_Bučková píše:
podepiš ten papír za něj, chlapi o tom vědí prd a máš vyhráno - jméno bude podle tebe a on si myslet, že je prostě přidělené :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 09:14
@divine woman píše:
Jedno dítě jsme pojmenovali až na porodním sále, ale pohlaví jsem znala. Jinak doporučuji vybrat tak 5 jmen pro každé pohlaví a vylosovat. :kytka:

Jenže on je problém už těch 5 jmen :roll: Asi je to směs hormonů, nesnesitelnýho vedra, ale už toho mám dost :zed:

terien
Echt Kelišová 8071 příspěvků 14.08.18 09:14

Tak si ho vyber sama. Nic mu neříkej a nahlaš jméno u porodu.

zelená7
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 14.08.18 09:15

Tak vyber třeba 20 nejpřijatel­nějších, každé z nich napiš zvlášť na papír, ten poskládej, hoď je do něčeho a “ vylosuj si” prostě z nádoby, v které máš ty lístky jeden vyndej a to jméno dej. Ovšem zakaž manželovi, aby k němu začal skládat básničky. Kamarádka si tak losovala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 09:15
@Bubla_Bučková píše:
podepiš ten papír za něj, chlapi o tom vědí prd a máš vyhráno - jméno bude podle tebe a on si myslet, že je prostě přidělené :nevim:

No :roll:

Blankaspl
Kecalka 213 příspěvků 14.08.18 09:15

Jména pro své děti jsem měla vybraná už v době, kdy jsem ještě ani zdaleka nebyla těhotná :-) Muž je celkem ochotně schválil :-)

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 14.08.18 09:15

Však o co jde, to nechte do porodnice. Ona vás ta situace pak sama donutí dítě nějak pojmenovat. Řekla bych, že k soudu chodí pro jméno opravdu malé procento lid.

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 14.08.18 09:16
@Bubla_Bučková píše:

A to by ten chlap ale musel být úplně blbej, kdyby tomu uvěřil, že?

divine woman
Echt Kelišová 8804 příspěvků 14.08.18 09:16
@Anonymní píše:
Jenže on je problém už těch 5 jmen :roll: Asi je to směs hormonů, nesnesitelnýho vedra, ale už toho mám dost :zed:

Tak nám přibližně popiš příjmení (jestli je to česká klasika nebo něco neobvyklého) a my ti tu něco vymyslíme. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 09:18
@Tunrida píše:
Však o co jde, to nechte do porodnice. Ona vás ta situace pak sama donutí dítě nějak pojmenovat. Řekla bych, že k soudu chodí pro jméno opravdu malé procento lid.

Jsem mu říkala, že nám pak přidělí Hvězdoslava a bude se divit a on mi na to řekne, jéé konečně super jméno :zed: Asi to fakt necháme do porodnice

Bubla_Bučková
Závislačka 3804 příspěvků 14.08.18 09:20
@Anonymní píše:
No :roll:

podobně kroutím i nad tvým celým příspěvkem :roll: :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 40015 příspěvků 14.08.18 09:21
@Anonymní píše:
Už jsem zoufalá, za 2 týdny mám termín a nejsme schopni vymyslet jméno, prcek má rád překvapení, takže se nám za celou dobu neukázal a nevíme pohlaví. Můj muž je velký vtipálek, takže na jakékoliv jméno vymyslí říkanku, kterou ze srandy 2 dny opakuje a mně se to pak úplně zhnusí. Tak jsem mu řekla, že dítě nebude mít žádné jméno a necháme si ho soudně přidělit a muž nadšený, že to bude skvělá historka, jak naše dítě ke jménu přišlo :zed: Jak se vám podařilo vybrat jméno? Já to snad nechám až do porodnice :roll:
Anonym-je mi trapně :oops:
:lol: my to vždy řešili po 20tt kdy už bylo jasné pohlaví. U prvního to bylo jasné, měla jsem vysněné jméno od 15 :lol: . Určitě se Tě nějaké jméno líbí, vždy se odevzdává papír se jmény v porodnici. Jen naposled jsem měla jen holčičí :mrgreen: Já vždy jméno navrhla a nakonec to tak i dopadlo, manžel teda u Vali že Valerii rozhodně mít nebudeme že teda vybere jméno sám a po měsíci že vlastně ta Valinka zní dobře :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >