Reklama

Jména pro dvojčátka na stejné písmenko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 09:46
Jména pro dvojčátka na stejné písmenko

Ahoj maminky, tatínkové i všichni ostatní. Čekáme dvojčátka, pohlaví nevíme. Nemůžeme se rozhodnout na kombinacích, tak jsme se rozhodli rozseknout to tady. Tak hlasujte prosím. :srdce:
H+H: Stela+Sára vs. Laura+Lucie
H+K: Julie+Jakub vs. Linda+Lukáš
K+K: Jakub+Jáchym vs. Dominik+Damián

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 13.08.18 09:49

Jsem z dvojčat a jmenujeme se každá na jiné písmeno :nevim: Za mě Laura s Lucií, Linda s Lukášem a Jakub s Jáchymem.

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 13.08.18 09:49

všechny ty kombinace mi přijdou hrozný, ale záleží, co se líbí vám.

Luisiana
Neúnavná pisatelka 17954 příspěvků 13.08.18 09:52

Vylez ven před barák a 10× po sobě zařvi nějakou tu kombinaci, například: Lauri, Luci domů… Kubo, Jášo domů nebo Domi, Dami domů (ta poslední je úplně na hlavu) a jestli se ti to bude líbit tak to pak dej. V základním tvaru je to možná fajn ale aby to bylo taky použitelné… :mavam:

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 13.08.18 09:53

Urcite ne Damian ani Jachym… Jinak ostatni celkem ok :-)

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 13.08.18 09:54
@Luisiana píše:
Vylez ven před barák a 10× po sobě zařvi nějakou tu kombinaci, například: Lauri, Luci domů… Kubo, Jášo domů nebo Domi, Dami domů (ta poslední je úplně na hlavu) a jestli se ti to bude líbit tak to pak dej. V základním tvaru je to možná fajn ale aby to bylo taky použitelné… :mavam:
:mrgreen: :palec:

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 13.08.18 09:58

Za mě taky ujeté. Nedávala bych stejná písmena. Já bych dala např. Lucie - Julie,
Jakub - Lucie, Jakub - Lukáš

modravlocka
Kecalka 104 příspěvků 13.08.18 09:58

Nevybrala bych si. V každé kombinaci máš alespoň jedno jméno, ktere se mi moc nelibi.

Uživatel je onlineandelka83
Neúnavná pisatelka 19562 příspěvků 13.08.18 10:00

Domi a Dami je fakt na hlavu. My máme Domi a Dany,to je o trochu lepší ( Dominik a Daniel). Kamarádka má Václava a Vojtěcha. Super.
Jinak z nabízených asi Stela Sára,Julie Jakub a Jakub Jáchym.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 13.08.18 10:06

Mně osobně se ty variace se stejným písmenkem moc nelíbí, když jsou dvojčata ještě holka, kluk, tak to ještě jde, ale třeba ta chlapecká varianta Dominik a Damián mi k sobě prostě neladí. Nemluvě o tom, že to bude znít divně a bude se to plést až na ně budeš volat.
Jak psala @AstraG ty různorodé kombinace znějí hned lépe.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 13.08.18 10:15

Laura a Lucie, Linda a Lukáš. Pro dva kluky jsou hrozný všechny čtyři jména.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44425 příspěvků 13.08.18 10:16

Dominik a Damian je hezky.
Ale mi se libi v zakladnim tvaru.
Patvary vsech jmen jsou hnusne.

Příspěvek upraven 13.08.18 v 10:18

terien
Echt Kelišová 7615 příspěvků 13.08.18 10:16

Jestli to musí být, tak Stela + Sára, Dominik + Damian a Linda + Lukáš. Ale já bych si z toho nevybrala.

nikive
Nováček 6 příspěvků 13.08.18 10:20

Dle mého je to ujeté, všichni dávají teď stejné začáteční písmenka, a jako proč?
Co kdyby se třeba jmenovaly Barunka a Honzík, to už byste nebyli jako rodina IN? A Jachym a Damian, to je fakt naprosto strašné. Jáchymů je tolik, že už ani nejdou spočítat a Damian ve mě evokuje rozmazlence.

Kriss Tina
Závislačka 4958 příspěvků 13.08.18 10:20

Taky bych si nevybrala, v každé variantě je něco co se mi nelíbí :D ale tak pořád lepší výběr než třeba Alexandr a Alexandra (Saša a Lexa) :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >