Líbí se vám jméno Anička?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineKlopotkova
Echt Kelišová 8307 příspěvků 09.08.18 17:38
Líbí se vám jméno Anička?

Téma jen tak pro pobavení, líbí se vám jméno Anna?
Již několik let vede v oblíbenosti, tuším, několik roků se drží na prvním až třetím místě, tudíž je jasné, že se lidem líbí.
Mně ne. Jak to máte vy?

P. S. nelíbí se mi třeba ještě Anežka, ale Eliška, to už je jiná, to je pro mě hezké jméno, i když mně trochu evokuje lišku :andel:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 09.08.18 17:41

Pro mne je Anička nádherné jméno, které nemá ve světě konkurenci. :kytka: :kytka: :kytka:
Pro mne je na 1. místě.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 09.08.18 17:43

Jistě je hezké. Jako třeba ANNA RUSTICANO…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 09.08.18 17:45

ano je,čím jsem starší,tím se mi víc líbí klasická česká jména,v pubertě se mi třeba Anna vubec nelíbila,teď moc.

Zwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 09.08.18 17:46

Ano

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 09.08.18 17:47

Jmeno se mi libi, dcerka se tak i jmenuje. Vybrali jsme ho z duvodu, ze je to pekne jmeno, jak pro malou holcicku, mladou slecnu i starsi pani.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 09.08.18 17:48
@Adelka951 píše:
Jmeno se mi libi, dcerka se tak i jmenuje. Vybrali jsme ho z duvodu, ze je to pekne jmeno, jak pro malou holcicku, mladou slecnu i starsi pani.

můžete jí zpívat písničku Andulko, Andulko, Anduličko

Serpentini
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 09.08.18 17:49

Mně se Anna nelíbí vůbec, přijde mi že se Annám neříká jinak než Aničko a v dospělosti mi to prostě přijde divné. :nevim: A Eliška se mi taky vůbec nelíbí. Mám to spojené s Eliškou ze mlejna :? Mně se třeba z českých líbí Ludmila, Milada, Šárka :nevim:

Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 09.08.18 17:49

Líbí se mi. Ale třeba zrovna Eliška se mi nelíbí vůbec :mrgreen:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 09.08.18 17:50
@Božislava píše:
můžete jí zpívat písničku Andulko, Andulko, Anduličko

Tohle osloveni my moc nepouzivame, rikame ji Áňa, tak ji zacal rikat starsi syn a ujalo se to.

Origamia
Kecalka 146 příspěvků 09.08.18 17:50

Obyčejné jméno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 17:52

Ne! Sama se tak jmenuju a představování je děs. Anna je samo o sobě hezký, ale většina lidí se nahluchle zeptá: Hana? Dana? Jana? Anička zas zní moc dětsky, je ti padesát a furt jseš Anička. Jeden čas jsem se představovala Anča, to mi zas někdo sdělil, že to zní jak z kravína. Aňa, to je jak kdybych si hrála na Geislerovou. No a tak :D Je pravda, že je to teď daleko častější jméno, než bývalo když jsem já byla dítě.

vjerunqa
Závislačka 3174 příspěvků 09.08.18 17:52

Líbí, ale vzhledem k četnosti bych jej nedala.

Kriss Tina
Kelišová 6070 příspěvků 09.08.18 17:56

Libi, máme hned 2 v rodine, ale nedala bych právě z důvodu že je to jméno moc populární a ma už příliš nositelek.

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 09.08.18 17:58

Nelíbí se mi vůbec,zrovna tak jako Marie.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >