Jméno pro holčičku? K příjmení.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tajaaa
Povídálka 39 příspěvků 21.02.18 14:52
Jméno pro holčičku?K příjmení.....

Ahoj mám dotaz je mi 17 a mamka otěhotněla minuly rok a teď bude rodit koncem dubna jen se nemůžeme shodnout na jménech máme vybráno zatím Alexandra, Ester, Ina i s dvěma nn, Tea já jsem Josefína a segra Erika k příjmení Muchová. A jestli mate nějaké tipy ještě tak dejte vědět :) Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3294 příspěvků 21.02.18 14:58
@tajaaa píše:
Ahoj mám dotaz je mi 17 a mamka otěhotněla minuly rok a teď bude rodit koncem dubna jen se nemůžeme shodnout na jménech máme vybráno zatím Alexandra, Ester, Ina i s dvěma nn, Tea já jsem Josefína a segra Erika k příjmení Muchová. A jestli mate nějaké tipy ještě tak dejte vědět :) Děkuji :srdce:

Sandra, Gabriela, Martina..

vjerunqa
Závislačka 2689 příspěvků 21.02.18 15:03

@tajaaa Ester.

Premek_Orac
Závislačka 4050 příspěvků 21.02.18 15:04

Markéta Muchová :srdce: :srdce: :srdce:
https://www.youtube.com/watch?…

verka316
Povídálka 11 příspěvků 21.02.18 15:12

Ester je krásné jméno :)

PupuP
Kecalka 334 příspěvků 21.02.18 15:52

Dagmar?

Petruna21
Echt Kelišová 9447 příspěvků 21.02.18 15:56

Ester Muchová :)
Karolína Muchová :)
Natálie Muchová :)

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 21.02.18 16:00

@tajaaa líbí se mi vše kromě Alexandry. Saša nic moc…

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 21.02.18 16:04

Tipy: Justýna Muchová
Zora Muchová

tajaaa
Povídálka 39 příspěvků 21.02.18 16:39

No pro Sašu taky moc nejsme hlavne mamka ale ta Ester se nám líbí moc ale nejsme si jisti a Justýna je sestřenice :oops: Dagmar se nám nelíbí ale nic proti a zora taky nic moc. A naty Markéta a Kaja jsou krásné ale má je každý druhy. :srdce: Ale nikoho tím nechci urazit děkujeme a pište dal :*

Peggi
Kecalka 390 příspěvků 21.02.18 20:24

Tak já znám Karlu Muchovou a Veroniku Muchovou :) A svého času uváděla Dobré ráno Vendula Mouchová :)

Moana
Nováček 9 příspěvků 21.02.18 23:11

Evelina, Leontyna, Anna, Karolina, Magdalena, Alena, Ema, Viktorie, Rozalie, Eliska, Ruzena, Marketa, Kristyna, Julie, Johana, Hermina, Edita, Dita, Bela, Apolena, Andela, Barbora, Anezka.
Mam slabost pro tradicnejsi a malo pouzivana ceska jmenaa :mrgreen:

Moana
Nováček 9 příspěvků 21.02.18 23:13

Mimochodem jsem chtela navrhnout i Josefinu, ale pak jsem se docetla ze to uz jsi ty. :D

i-gabi
Povídálka 18 příspěvků 21.02.18 23:16

Zalezi jestli chcete spis klasiku nebo nejakou ultra specialku. Moc hezka a extra netradicni jsou treba Klementina, Arleta, Kira. Z tech vic beznych pak treba Anastázie, Valentina, Apolenka. Hezky vyberte :D

i-gabi
Povídálka 18 příspěvků 21.02.18 23:18

@Moana
Evelina a Leontyna jsou fakt super. Mame podobny vkus :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama