Jméno pro holčičku? K příjmení.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tajaaa
Povídálka 41 příspěvků 21.02.18 14:52
Jméno pro holčičku?K příjmení.....

Ahoj mám dotaz je mi 17 a mamka otěhotněla minuly rok a teď bude rodit koncem dubna jen se nemůžeme shodnout na jménech máme vybráno zatím Alexandra, Ester, Ina i s dvěma nn, Tea já jsem Josefína a segra Erika k příjmení Muchová. A jestli mate nějaké tipy ještě tak dejte vědět :) Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 21.02.18 14:58
@tajaaa píše:
Ahoj mám dotaz je mi 17 a mamka otěhotněla minuly rok a teď bude rodit koncem dubna jen se nemůžeme shodnout na jménech máme vybráno zatím Alexandra, Ester, Ina i s dvěma nn, Tea já jsem Josefína a segra Erika k příjmení Muchová. A jestli mate nějaké tipy ještě tak dejte vědět :) Děkuji :srdce:

Sandra, Gabriela, Martina..

vjerunqa
Závislačka 3174 příspěvků 21.02.18 15:03

@tajaaa Ester.

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 21.02.18 15:04
verka316
Povídálka 11 příspěvků 21.02.18 15:12

Ester je krásné jméno :)

PupuP
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 21.02.18 15:52

Dagmar?

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.02.18 15:56

Ester Muchová :)
Karolína Muchová :)
Natálie Muchová :)

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 21.02.18 16:00

@tajaaa líbí se mi vše kromě Alexandry. Saša nic moc…

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 21.02.18 16:04

Tipy: Justýna Muchová
Zora Muchová

tajaaa
Povídálka 41 příspěvků 21.02.18 16:39

No pro Sašu taky moc nejsme hlavne mamka ale ta Ester se nám líbí moc ale nejsme si jisti a Justýna je sestřenice :oops: Dagmar se nám nelíbí ale nic proti a zora taky nic moc. A naty Markéta a Kaja jsou krásné ale má je každý druhy. :srdce: Ale nikoho tím nechci urazit děkujeme a pište dal :*

Peggi
Kecalka 418 příspěvků 21.02.18 20:24

Tak já znám Karlu Muchovou a Veroniku Muchovou :) A svého času uváděla Dobré ráno Vendula Mouchová :)

Moana
Povídálka 14 příspěvků 21.02.18 23:11

Evelina, Leontyna, Anna, Karolina, Magdalena, Alena, Ema, Viktorie, Rozalie, Eliska, Ruzena, Marketa, Kristyna, Julie, Johana, Hermina, Edita, Dita, Bela, Apolena, Andela, Barbora, Anezka.
Mam slabost pro tradicnejsi a malo pouzivana ceska jmenaa :mrgreen:

Moana
Povídálka 14 příspěvků 21.02.18 23:13

Mimochodem jsem chtela navrhnout i Josefinu, ale pak jsem se docetla ze to uz jsi ty. :D

i-gabi
Povídálka 18 příspěvků 21.02.18 23:16

Zalezi jestli chcete spis klasiku nebo nejakou ultra specialku. Moc hezka a extra netradicni jsou treba Klementina, Arleta, Kira. Z tech vic beznych pak treba Anastázie, Valentina, Apolenka. Hezky vyberte :D

i-gabi
Povídálka 18 příspěvků 21.02.18 23:18

@Moana
Evelina a Leontyna jsou fakt super. Mame podobny vkus :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >