Jméno Romana? Ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 22:01
Jméno Romana? Ano či ne?

Ahoj holky, s manželem jsme narazili na toto jméno a docela se nám začalo dost líbit. Jak se líbí vám? Dali byste? Jaké vás napadají zdrobněliny? :srdce: pěkný večer

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 10.02.18 22:04

Ano :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 10.02.18 22:06

Na ženu tvrdé, nelíbí. Zdrobnělina Romča??? Navíc mi i asociuje Romy. Všem Romanám se tímto omlouvám, neberte to osobně :kytka:

fragola
Generální žvanilka 24698 příspěvků 10.02.18 22:06

Ne, nelíbí se mi. Je takové tvrdé. Al pokud se líbí vám, není důvod ho nedat. Na ostatní se přece nebudete ohlížet :)

Russet
Echt Kelišová 9250 příspěvků 10.02.18 22:07

Mimo Romči a Romanky nic. Na mě je moc tvrdé :nevim:

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 10.02.18 22:07

Vlastnim toto jmeno a jako mala sem z neho nadsena nebyla :D ale zase je fakt, ze neni tak caste, malo kdy potkam jmenovkyni. Zdrobnelin je nekolik :) Romanka, Romča, Romík, Romčík a me jako male rikali Ňoma :lol:

Klopotkova
Kelišová 6782 příspěvků 10.02.18 22:07

Strašně se mi nelíbí. Roman se mi taky nelíbí, ale je 100× lepší než v ženském vydání Romana.
Asociuje mi Romy a oslovení Romka(což je příšerné) nebo Romča, jiné mě nenapadá.

Příspěvek upraven 10.02.18 v 22:10

dedrichov
Závislačka 2654 příspěvků 10.02.18 22:09

Mám Romany kamarádky a jsou to prima holky

Macik.S
Kecalka 283 příspěvků 10.02.18 22:10

Taky se mi nelíbí. Máme v rodině, všichni jí říkáme Romanko.
Ale pokud se vám líbí, tak se na ostatní vykašli a dejte ho. :kytka:

Russet
Echt Kelišová 9250 příspěvků 10.02.18 22:10
@Romanka18 píše:
Vlastnim toto jmeno a jako mala sem z neho nadsena nebyla :D ale zase je fakt, ze neni tak caste, malo kdy potkam jmenovkyni. Zdrobnelin je nekolik :) Romanka, Romča, Romík, Romčík a me jako male rikali Ňoma :lol:

Tak Ňoma je :palec:

Janasas
Závislačka 4995 příspěvků 10.02.18 22:11

Já cizí jména nehodnotím, každý má jiný vkus, ale osobně bych toto jméno nedala..
Přidje mě to hodně takové až takové pomalu mužské jméno, tvrdé..

Limi123
Závislačka 2610 příspěvků 10.02.18 22:12

Nevybrala bych ho, ale jednu Romanu jsem znala a nikdy me nenapadlo, ze by to bylo osklive nebo tvrde a asociace a Romy uz vubec ne.

Takze za me klidne ano.

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 10.02.18 22:13

@Klopotkova

Ano take se mi smali ve skole, ze mam cikanske jmeno, dostala jsem ho po mamine kamaradce, ktera je uplne normalni a ve skutecnosti jmeno pochazi z Říma, jen to k tomu bohuzel svadi…

dedrichov
Závislačka 2654 příspěvků 10.02.18 22:13

Tak, téměř nikdo by ho nevybral, tudíž máte jistotu, že nebude Romanka na každém kroku :kytka:

Klopotkova
Kelišová 6782 příspěvků 10.02.18 22:15
@Romanka18 píše:
@KlopotkovaAno take se mi smali ve skole, ze mam cikanske jmeno, dostala jsem ho po mamine kamaradce, ktera je uplne normalni a ve skutecnosti jmeno pochazi z Říma, jen to k tomu bohuzel svadi…

To jméno přece nemá nic společného s tím, jaký ten člověk je.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama