Jméno Romana? Ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 22:01
Jméno Romana? Ano či ne?

Ahoj holky, s manželem jsme narazili na toto jméno a docela se nám začalo dost líbit. Jak se líbí vám? Dali byste? Jaké vás napadají zdrobněliny? :srdce: pěkný večer

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.02.18 22:04

Ano :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 10.02.18 22:06

Na ženu tvrdé, nelíbí. Zdrobnělina Romča??? Navíc mi i asociuje Romy. Všem Romanám se tímto omlouvám, neberte to osobně :kytka:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 10.02.18 22:06

Ne, nelíbí se mi. Je takové tvrdé. Al pokud se líbí vám, není důvod ho nedat. Na ostatní se přece nebudete ohlížet :)

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12172 příspěvků 10.02.18 22:07

Mimo Romči a Romanky nic. Na mě je moc tvrdé :nevim:

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 10.02.18 22:07

Vlastnim toto jmeno a jako mala sem z neho nadsena nebyla :D ale zase je fakt, ze neni tak caste, malo kdy potkam jmenovkyni. Zdrobnelin je nekolik :) Romanka, Romča, Romík, Romčík a me jako male rikali Ňoma :lol:

Klopotkova
Echt Kelišová 8304 příspěvků 10.02.18 22:07

Strašně se mi nelíbí. Roman se mi taky nelíbí, ale je 100× lepší než v ženském vydání Romana.
Asociuje mi Romy a oslovení Romka(což je příšerné) nebo Romča, jiné mě nenapadá.

Příspěvek upraven 10.02.18 v 22:10

dedrichov
Závislačka 2978 příspěvků 10.02.18 22:09

Mám Romany kamarádky a jsou to prima holky

Macik.S
Kecalka 300 příspěvků 10.02.18 22:10

Taky se mi nelíbí. Máme v rodině, všichni jí říkáme Romanko.
Ale pokud se vám líbí, tak se na ostatní vykašli a dejte ho. :kytka:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12172 příspěvků 10.02.18 22:10
@Romanka18 píše:
Vlastnim toto jmeno a jako mala sem z neho nadsena nebyla :D ale zase je fakt, ze neni tak caste, malo kdy potkam jmenovkyni. Zdrobnelin je nekolik :) Romanka, Romča, Romík, Romčík a me jako male rikali Ňoma :lol:

Tak Ňoma je :palec:

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 10.02.18 22:11

Já cizí jména nehodnotím, každý má jiný vkus, ale osobně bych toto jméno nedala..
Přidje mě to hodně takové až takové pomalu mužské jméno, tvrdé..

Limi123
Závislačka 3672 příspěvků 10.02.18 22:12

Nevybrala bych ho, ale jednu Romanu jsem znala a nikdy me nenapadlo, ze by to bylo osklive nebo tvrde a asociace a Romy uz vubec ne.

Takze za me klidne ano.

Romanka18
Kecalka 117 příspěvků 10.02.18 22:13

@Klopotkova

Ano take se mi smali ve skole, ze mam cikanske jmeno, dostala jsem ho po mamine kamaradce, ktera je uplne normalni a ve skutecnosti jmeno pochazi z Říma, jen to k tomu bohuzel svadi…

dedrichov
Závislačka 2978 příspěvků 10.02.18 22:13

Tak, téměř nikdo by ho nevybral, tudíž máte jistotu, že nebude Romanka na každém kroku :kytka:

Klopotkova
Echt Kelišová 8304 příspěvků 10.02.18 22:15
@Romanka18 píše:
@KlopotkovaAno take se mi smali ve skole, ze mam cikanske jmeno, dostala jsem ho po mamine kamaradce, ktera je uplne normalni a ve skutecnosti jmeno pochazi z Říma, jen to k tomu bohuzel svadi…

To jméno přece nemá nic společného s tím, jaký ten člověk je.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >