Jméno pro miminko 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zojaji
Povídálka 35 příspěvků 02.02.19 07:04
Jmeno pro miminko

Ahojky. Zajimaly by me navrhy na jmeno pro miminko. Vsude se opakuje zebricek asi 8 jmen a porad dokola. Jak jste pojmenovali mimco? Potrebovala bych inspiraci. Premyslime o jmenu Martin a Simonka nebo obvykle Natalka. Co na ne rikate? Za nazory budu moc rada :)

Příspěvek upraven 02.02.19 v 07:23

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 02.02.19 07:12

To jsou pro mne zvláštní dotazy. Jméno 2019.
Osobně jsem dala dceři jméno, které mi sedlo, lahodilo, dalo se skloňovat bez komoleni. Nehledela jsem ani na žebříčky, ani na četnost, ani na rok, ani na názor jiných lidí.

zojaji
Povídálka 35 příspěvků 02.02.19 07:18

Myslim, ze to neni zvlastni dotaz, kdyz bych rada zjistila, co se ostatnim libi za jmena u deti, aby byla aktualnejsi a neopakovala se tolik. Ale dekuji za nazor. :palec:

pristelepe
Povídálka 50 příspěvků 02.02.19 07:23

Jméno 2019 je super neobvyklé. Jdi do toho. :mrgreen:
Teď vážně , snad je to vaše dítě a nebudes dávat jméno podle oblíbenosti na Emiminu. :zed:

Alušáček
Závislačka 3403 příspěvků 02.02.19 07:28

@zojaji Tak já děti už mám, další neplánuju, ale kdyby tomu bylo jinak.. Holcicku bych pojmenovala Alžběta nebo Agáta, s klukem by to bylo těžší, skoro žádná klučičí jména se mi nelibi.. Kdysi jsem měla ve výběru jmen Samuela a Richarda, možná bych uvažovala o Michalovi.. Z tvých uvedených jmen se mi líbí Natalka i Simonka, Martina vnímám neutrálně, neurazí, nenadchne.. ;)

zojaji
Povídálka 35 příspěvků 02.02.19 07:29

Ted vazne. Co se nam libi jsem napsala vyse.
Chtela jsem jen inspiraci na vice jmen. Pokud nechcete vlozit prispevek k tematu, nikdo vas nenuti. Ale nic jsem se od vas nedozvedela.

zojaji
Povídálka 35 příspěvků 02.02.19 07:36

Alzbeta je take krasne jmeno a neni tak obvykle. Jak pises, u kluka to bylo i u nas s vyberem tezsi. Diky :)

terien
Echt Kelišová 9621 příspěvků 02.02.19 07:41

Natálka je děs běs, vyloženě nehezké jméno, navíc ho má strašně moc holčiček. Simonka se mi líbí, taky Adriana nebo Luisa. Martínka bych taky nedala, to už radši Daniela, Adama, Fanouše, .. záleží co se hodí k příjmení.

E.winka 2
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.02.19 07:46

My čekáme mimčo v červnu a jméno jsme už vybrali..budeme mít Patrika :) Ještě se mi líbil Dominik, ale to mi neprošlo doma..u holčičky se mi líbí Viktorka, Klárka, Anežka…u holčiček je to jednodušší, s klučičím jménem jsme měli problém :nevim:
I když je výběr jména jenom na nás, a že nám do toho okolí kecalo také jsme jména hledali různě. Začali jsme v kalendáři a poté jsem pročítala diskuze, jestli na nějaké pěkné nenarazím..proč ne? :)

Majinka7
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 02.02.19 07:51

@zojaji tak se snad poradte doma, jake dat diteti jmeno, nikdy by me nenapadlo ptat se cizich lidi, jak by se mohli jmenovat me deti :lol: ja dala Terezku, protoze jsem to tak citila, ze to je jedno z nejbeznejsich jmen jsem vubec netusila vzdy jsem chtela Saru, kluka mame Jaroslava, po tatinkovi a jsem za to rada je to hezke jmeno a kdybych mela treti dite, dam Honzu po mem tatinkovi a taky mi je uplne jedno, jestli ho dava kazdy, holcicka by asi byla Anicka, takze za me vybrat podle tojo jak to citite vy doma a ne my u monitoru.

aknadar
Kecalka 148 příspěvků 02.02.19 07:52

Za mě je Martin top :lol:

zojaji
Povídálka 35 příspěvků 02.02.19 07:53

Terien, mame kratke prijmeni, tak se k nemu hodi i delsi jmena. Adrianka se mi take libi, pekne jmeno:) Ale jak rikas, Natalek je uz nejak moc.. Simonka neni tak casta. Diky :)

zojaji
Povídálka 35 příspěvků 02.02.19 07:55

E. Winko, diky za nazor, pomohl :relaxed:️

Mirinda22
Nováček 5 příspěvků 02.02.19 07:56

Holčičí jméno navrhla dcera Elen, taky se mi líbí, tak je už rozhodnuto. Klučičí zatím vede Šimon, ale padl i Sebastián, Tobiáš ty jsem zamítla. Ale třeba nás napadne ještě něco lepšího. Doma už mám Luboše a Mirču (Miroslava).

zojaji
Povídálka 35 příspěvků 02.02.19 07:59

Majinko, ja jen sbiram inspiraci na jmena. :relaxed:️ snad se to smi.. To vis, ze se o tom radime doma. Diky za nazor.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >