Jména pro holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jajka15
Nováček 5 příspěvků 29.01.19 09:27
Jména pro holčičku

Krásný den maminky, mám takový problém.. Čekáme miminko pohlaví ještě neznáme ale přemýšlím o jméně pro holčičku.. Strašně se mi líbí Lily ale čistě toto jméno nechci, proto hledám nějaké jméno aby se jí dalo říkal lili ale přesto to bylo jiné jméno snad mě chápete :D :D uvažuji nás jménem Emily na konci je sice jen ly a to s tvrdým y ale to by snad nemusel byl asi problém nebo ano? Ale uvítám jakékoli návrhy a nápady do Googlu nevím jak to pořádně napsat aby mi to našlo co hledám.. Děkuji moc a krásný den :srdce: :srdce: :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 330 příspěvků 29.01.19 09:29

Lilian, liliana :)

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 29.01.19 09:30

Emily?

Gvendolínka
Stálice 85 příspěvků 29.01.19 09:34

Máme známou Lindu a říkáme jí Lili :-)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 29.01.19 09:35

Lilian, Liliana, ještě jde Lilien. Jak chceš udělat lily z Emily?? :nevim:

Dita0001
Kecalka 172 příspěvků 8 inzerátů 29.01.19 09:41

Lilien…

luci5
Závislačka 4034 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 09:42

Elen a pak může být Elinka - Lili

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 29.01.19 09:46

Mě se taky Lili moc líbilo, když jsem čekala druhátko. V nějakém seriálu tak říkali Elizabetě. TAkžě jsem měla v plánu Elizu, protože přítel chtěl Elišku, tak aby se to podobalo.

Jajka15
Nováček 5 příspěvků 29.01.19 09:46

@Kriss Tina tak myslela jsem to jako přezdívku právě :slight_smile:

Jajka15
Nováček 5 příspěvků 29.01.19 09:47

@Kriss Tina právě že o těchto třech jménech vím.. Ale nelíbí se mi :think: :think:

Jajka15
Nováček 5 příspěvků 29.01.19 09:49

@luci5 o tom jsem také přemýšlela o nějaké ,,elí'' to se mi taky moc líbí..

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 29.01.19 09:58
@Gvendolínka píše:
Máme známou Lindu a říkáme jí Lili :-)

Ano, moje nevlastní sestra je Linda a taky je pro rodinu celý život Lili, Lilinka (je jí přes 40 :-D).

luci5
Závislačka 4034 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 10:06

@Jajka15 Já bych Elen chtěla dát, ale manželovi se nelíbí :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 10:09

Znám jednu Emílii a říkají jí Lily :) Dlouho jsem nevěděla, že je to Emílie.
Mimochodem na nějakých stránkách o jménech byla u Emílie varianta oslovení mimo jiné Lily (možná přímo wikipedia?) :) Takže proč by Emily nemohla být Lily? Já jsem původně chtěla udělat z naší Emilie Mily, ale nějak se to neujalo. :mrgreen: Říkame jí prostě Emča, Emouš, Emuše :mrgreen:
Taky znám variantu jména Lilien. Je to pro mě ale hodně velká exotika, takže by to chtělo zvážit, jestli jde k příjmení.

Sasanka jarní
Kecalka 132 příspěvků 29.01.19 11:20

Liliana krásné jméno :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >