Jméno Roman pro chlapečka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.03.18 20:50
Jméno Roman pro chlapečka?

Ahoj,

omlouvám se za anonym, ale mám tu spoustu známých a zatím nechceme aby se rozkřiklo pohlaví takto přes mimino :D

Jméno máme nejspíše vybrané.. Roman, bude po tatínkovi, mají to v rodině už po několik generací.. nemám s tím problém, jméno se mi líbí.. Začala jsem si teď ale představovat jak vlastně budu malému říkat.. nejde mi z pusy žádná jiná verze toho jména. Roman je hezké jméno, ale nedokáži si představit jak budu mluvit na malé miminko.. Romčo se mi strašně nelíbí a hlavně ani to mi prostě nejde si představit :D Romí.. No nevim nevim no :D

Proto se chci zeptat tady vás jestli jste dalá nějaká toto jméno svému dítěti, popřípadě jestli máte v okolí nebo vás napadají ještě jiné zdrobněliny tohoto jména?

Mockrát děkuji, budu opravdu vděčná za každou radu :kytka:

Najdete v encyklopedii: Jméno pro chlapečka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Yasmina21
Kecalka 308 příspěvků 27.03.18 20:53

A co Románku? Jinak jméno je to pěkné :kytka:

Celeste97
Kecalka 285 příspěvků 27.03.18 20:53

Mě napadl jedině Románek :palec:

astra12
Nováček 10 příspěvků 27.03.18 20:56

Romčo, Romí, Románku

Pipet
Generální žvanilka 23906 příspěvků 27.03.18 20:57

Pokud se vám líbí základní tvar toho jména, tak ho dejte.
Ty zdrobněliny a oslovení a takové… to přijde samo. Třeba to bude nějaká úplně jiná přezdívka, která vznikne neplánovaně.

hanaross
Kecalka 125 příspěvků 27.03.18 20:58

Tak mi mame Romana už tři týdny doma taky po tatínkovi a já mu říkám Románku nebo Romíku, Romoušku a až bude větší tak normálně Romi nebo Romčo, ale přiznám se ze si musím taky zvyknout ????

Martina84
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 27.03.18 20:58

Je to hezké jméno, takové chlapské. Zdrobnělinu nevim, ale podle me mu stejne vymyslíš nějakou přezdívku. My dali Alžbětu a řikáme ji Bíba, bibi, pipi…no nelam si s tim hlavu ono to nějak dopadne.

Anonymní  27.03.18 21:02

Děkuji všem :kytka: Románek se mi líbí, jen mi to přijde dlouhé na malé miminko.. Ale je pravda, že to přijde až tu bude s námi :D Já teda popravdě ani přítele neoslovuji tím jménem :lol: vždy když mu řeknu jménem, tak se oba zarazíme :D

Zakladatelka :kytka:

zrcadlo
Kelišová 6318 příspěvků 27.03.18 21:02

Máme známé, kteří mají Romana, teď už teda bude skoro v pubertě, ale když byl miminko a jeho táta ho šel přebalit, tak říkal „Tak pojď, ty Romadůre!“ :mrgreen:

stanuska3
Kecalka 434 příspěvků 27.03.18 21:04

Já mám jednoho doma a říkám mu Romi, Romiku :)

Štembinka
Stálice 52 příspěvků 27.03.18 21:04
@zrcadlo píše:
Máme známé, kteří mají Romana, teď už teda bude skoro v pubertě, ale když byl miminko a jeho táta ho šel přebalit, tak říkal „Tak pojď, ty Romadůre!“ :mrgreen:
:lol: :palec:

Mallorka
Závislačka 2913 příspěvků 27.03.18 21:13

My říkáme švagrovi Romik. :) je mu 49 :mrgreen:

murkyf
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 27.03.18 21:15

Mně se Roman líbí a zdrobněliny bych neříkala.. ve 20 mu tak nikdo říkat nebude.. my máme pojmenované dítě velmi tvrdým, moc neohebným jménem a říkáme základní tvar :lol:

hapolda
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 27.03.18 21:17

V porodnici s nami byl Romanek. Strasne se me to osloveni libilo :palec:

Emimin7
Kelišová 6200 příspěvků 27.03.18 21:32

Mne se libi Ramon. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama