Jodid 100 a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 07.08.18 17:46
Jodid 100 a menstruace

Dobrý den, mam takovou zkusenost behem kojeni mi byl nasazen Jodid 100 po ukonceni kojeni mi sama naskocila MS ( driv jsem neutale resila nepravidelnou MS)naznala jsme ze mi asi pomaha ten jodid vzdy jsem brala jednu tabletu 5dni pred ocekanou MS byla hezky pravidelna cca 28-30dnu to trvalo 14mesicu dokud mi tablety nedosly.. nyni cekam uz 32den a nic myslite, ze by opravdu mohli mit tyto tablety takový vliv na MS? Děkuji ;)

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10960 příspěvků 07.08.18 18:12

pochybuji, navíc jod se bere dlouhodobě v kuse. 5 tablet v měsíci je na prd

blumen
Hvězda diskuse 42003 příspěvků 07.08.18 18:27

@evíček 84 nahoda, zrovna Jodid vliv mit nebude, navic narazove.

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 07.08.18 19:15

ale fakt je to divný porad jsem je mela a a jak to doberu nic :nevim:

zuzikka
Kecalka 333 příspěvků 07.08.18 19:25

A proč by to nemohlo mít vliv? Jód podporuje funkci štítky tudíž i hormonální funkce. Myslím, že by to mohlo souviset.

zuzikka
Kecalka 333 příspěvků 07.08.18 19:31

Na netu jsem vyčetla, že nedostatek jódu může způsobit prodloužení menstruačního cyklu ;)

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 08.08.18 08:20

@zuzikka právě taky jsem to slyšela…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >