Joie bold nebo reedmi

Anonymní
23.4.21 21:23

Joie bold nebo reedmi

https://www.kocarky.cz/…-fix-9-36-kg?…

https://www.kocarky.cz/…-autosedacka.

Holky kterou byste vzaly vím že je lepší protisměr ale už se to vážně nedá vydržet zvrací atd dítě dva roky 93 cm 18 kg

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20121
23.4.21 22:39

Pokud ti zvrací, tak není důvod, aby bylo dítě v protisměru. Bezpečnost je sice hezká věc, ale neovlivňuje ji jen směr posazení dítěte, to je lepší až v okamžiku nehody. Lepší je nehodám předcházet a na tom má lví podíl komfort jízdy. Zvracející a plačící dítě, málo místa pro toho, kdo musí sedět na sedačce před dítětem, to všechno se může na důvodu nehody podílet. Takže v první řadě je potřeba dbát na komfort všech zůčastěných a riziko nehody eliminovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5807
23.4.21 22:44

My pro dceru měli vybraný joie bold. Nakonec jsme vzali neco jiného, ale máme větší a těžší dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 22:56

@Pidulka1991 a mohu se zeptat kterou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 23:07
@Janli píše:
Pokud ti zvrací, tak není důvod, aby bylo dítě v protisměru. Bezpečnost je sice hezká věc, ale neovlivňuje ji jen směr posazení dítěte, to je lepší až v okamžiku nehody. Lepší je nehodám předcházet a na tom má lví podíl komfort jízdy. Zvracející a plačící dítě, málo místa pro toho, kdo musí sedět na sedačce před dítětem, to všechno se může na důvodu nehody podílet. Takže v první řadě je potřeba dbát na komfort všech zůčastěných a riziko nehody eliminovat.

Díky aspoň někdo kdo mě chápe a kterou sedačku byste vzala z těch dvou

• Citovat
  • Nahlásit
20121
23.4.21 23:19

Nevím, takhle ti neřeknu, koukla bych na youtube na videa k sedačkám a pak bych se rozhodovala podle toho, jak se ta sedačka ovládá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5807
24.4.21 00:00
@Anonymní píše:
@Pidulka1991 a mohu se zeptat kterou

Brali jsme wego, ale pujde do ni ve 4,5 (až mladší vyroste z vajíčka), bold se nezvětšuje do šířky a to už mi potřebujeme, aby ta sedačka „rostla“ s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
24.4.21 05:51

Brala bych určitě z těchto dvou Joie, pokud už to musí byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 07:17

@NinaU. Dobře a můžu se zeptat proč? Jo nutné to je není moc na výběr ještě Britax Romer ale ten má pásy jen do 21 kq a pak Klippan Triofix ale to už si vážně nemůžu dovolit už těch 6 je pro mě hodně

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 07:19

@Janli právě mi jde spíš o bezpečnost ovládání mani obě super

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 07:28
@Anonymní píše:
@Janli právě mi jde spíš o bezpečnost ovládání mají obě super
  • Citovat
  • Nahlásit
1516
24.4.21 07:30
Za mě má Joie lepší jméno než nějaký Reemy, takže budí, alespoň u mě, větší důvěru.
Advansafix má ty pasy prave jen do 21kg, takže tu bych vyřadila osobně kvůli tomu, přestože je to kvalitní výrobce.
Triofix je dle mého zbytečný, pokud mate Top Tether a isofix.
@Anonymní píše:
@NinaU. Dobře a můžu se zeptat proč? Jo nutné to je není moc na výběr ještě Britax Romer ale ten má pásy jen do 21 kq a pak Klippan Triofix ale to už si vážně nemůžu dovolit už těch 6 je pro mě hodně
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 08:57
@NinaU. píše:
Za mě má Joie lepší jméno než nějaký Reemy, takže budí, alespoň u mě, větší důvěru.
Advansafix má ty pasy prave jen do 21kg, takže tu bych vyřadila osobně kvůli tomu, přestože je to kvalitní výrobce.
Triofix je dle mého zbytečný, pokud mate Top Tether a isofix.

Super děkuji za názor

• Citovat
  • Nahlásit
78
24.4.21 14:18

Pokud máte Top tether, tak určitě Joie Bold

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 19:08

@Jolana24 bohužel si chci sedačku zkusit a všechny centra autosedaček co mají otevřeno ho nemají skladem až v červnu mají výpadek dodáni takže je asi bohužel rozhodnuto nemůžu čekat x týdnů už to hoří a kupovat něco bez vyzkoušení se mi úplně nechce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat