Joie Evalite Duo Two Tone Black

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marťa91
Nováček 2 příspěvky 17.01.18 20:44
Joie Evalite Duo Two Tone Black

Prosím máte některé zkušenosti se sourozeneckým kočárkem Joie Evalite Duo Two Tone Black? Popřípadě prosím foto a nebo návrh na jiný kočárek děkuji moc… :D :)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7950 příspěvků 17.01.18 22:23

Na vlastní oči jsem ho neviděla, ale recenzema i papírově je to nejlepší kočárek tohodle typu. Tedy pokud potřebuješ kočárek pro batole, které si potřebuje jen občas sednout, mimino, plus spoustu věcí za účelem běhu po městě a nákupech. Ale musíš počítat s tím, že je to dlouhá loď. Přední sedadlo jde opravdu jen minimálně položit, takže pokud starší dítě občas ještě spí, nebude to nic extra pohodlného. Jinak k prohlédnutí ho mají ve Vysočanech v Dětském ráji.

Marťa91
Nováček 2 příspěvky 17.01.18 22:57

Děkuji za názor já jsem právě vůbec nikde nenašla recenze od maminek tak jsem to riskla a objednala, uvidíme zda bude vyhovovat… Také mi přijde dost nešikovný že přední sedačka nejde více položit a jako velký plus zase vidím veliký koš na odkládání věcí… Díky moc :)

Jana Brožová
Nováček 5 příspěvků 31.05.18 21:54

@Marťa91 Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak jste s kočárkem spokojená a jak staré v něm máte děti? Jde Vám dát zadní sedačka do úplného lehu? Je vhodná pro miminko od 6M? Druhá dcera má 2 roky a stačí jí jen sem tam popovézt, ale není to moc úzké to sedátko? Děkuji :)

miiisak
Nováček 4 příspěvky 13.08.18 11:39

Kočárek Joie Evalite Duo Two nám vydržel přesně 1 h a 35 minut. Při první procházce parkem se mu ohnulo pravé přední kolo v otočném kloubu. Aktuální zátěž: na předním sedadle dvouleté díte (13,5kg), na zadním sedadle 5 měsíční dítě ve vložné tašce (7,5 kg + plyšový slon), v úložném košíku pod kočárem bylo: 2× 1,5l vody, plaštěnka na kočár, dvě pleny, vlhčené ubrousky a míč. Výhodou bylo, že byl lehký a levný a nevýhodou krom krátké životnosti, že má úzkou základnu s vysokým těžištěm, tudíž je snadno převržitelný, zadní sedačka nelze úplně do sedu, a spatně se ovládá když se chodník svažuje k jedné straně.

miiisak
Nováček 4 příspěvky 13.08.18 11:49

Nutno ještě pro úplnost dodat, že pohyb při kterém k destrukci kola došlo byl obyčejný výjezd na obrubník (Zvednu přední kola při výjezdu na obrubník, popojedu, zvednu zadní kola na obrubník, popojedu).

Jana Brožová
Nováček 5 příspěvků 13.08.18 11:56

Tak to já ho koupila (Joie) a sotva jsme ho poskládali, viděla jsem, jak málo je místa pro starší dítě a byl tam problém se zadní opěrkou, že mi nešla vrátit do sedu. První zase šla sklopit tak o 3 cm, což mi přišlo směšné. Navíc mi nebylo moc jasné, jak dostat třeba nákup do poměrně prostorného koše. Nebylo se do něj možné pomalu dostat ze žádné strany.Tak jsem koupila Valco duo a jsem nejšťastnější, protože to je můj miláček. Super ve všech směrech. A stejně lehký, jen děti sedí vedle sebe a parádně se dostanu dolů do koše. Joie valil okamžitě zpět. Ten bych už nechtěla ani za zlaté prase :-)

miiisak
Nováček 4 příspěvky 13.08.18 12:27

Jana Brožová: Mohu poprosit o konkrétní typ dvojkočárku se kterým jste spokojená? Jak dlouho vám složí? Případně kdyby tu někdo mohl doporučit funkční dvojkočár kde jsou děti za sebou (se sedačkami vedle sebe neprojedu do domu) pro dvě děti (2r a 5m). Děkuji. Míša

miiisak
Nováček 4 příspěvky 13.08.18 12:29

omlouvám se za překlep, „slouží“ tam mělo být.

Jana Brožová
Nováček 5 příspěvků 13.08.18 17:16

já mám už bazarový přesně tento https://www.detskezbozi.com/…8-darek.html?…

Jsou ale vedle sebe - většinou dveří projede a děti tam mají místo, je super skladný, lehký a pohodlný.

Kolečka nejsou nafukovací, takže výhoda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >