Nespokojenost se sebou v těhotenství, návštěva manžela

449
26.5.14 09:20

jsem divna nebo ja nevim

Holky ja jsem divna nebo nevim, hlavne se potrebuju vypsat…proste vcera jsme jeli s manzelem a malym na zmrzku..a kdyz jsme jeli zpet tak mu volal jeho nevlatni bracha ze se stavi i s jeho zenou…no a ja mu na to rekla ze az se klidne stavi za ja pujdu k rodicum ( asi se ptáte kde je problém? ten je ve me…ja se s nima neznám osobne a oni me chteji poznat..jenze ja mam komplex nebo co…jeho zena je tehotná krásná blondýnka a ja sice taky tehotna ale vypadam silene…mastny vlasy, samej bedar, tlusta :,( :zed: tak jsem sla teda k nasim manzel natvanej samozrejme…kdyz jsem prisla s malym domu tak doma on nebyl asi sli nekam do hospody..ráno mi ted rekl ze pristi nedeli jsme pozvany tak at s tim pocitam..nic jsem mu na o nerekla :roll: ja se za sebe asi stydim…nevim jak to mam popsat, chce se mi z toho brecet :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31692
26.5.14 09:25

Každá těhotná žena je krásná, nosíš pod srdíčkem miminko, tak buď na sebe hrdá..a netrap se blbostma..naštvanýho manžela naprosto chápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6258

Jsi tehotna..nejsi netvor :lol:..Zkus to tak neresit a uzivej si tehotenstvi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16070

@irca.s A to jedno dítě máte taky společné? Jen by mě zajímalo, jak dlouho se vlastně vyhýbáš kontaktu s jeho rodinou (nebo neznáš jen tu přítelkyni?). Určitě je blbost se vyhýbat, možná že ti zrovna příští neděli dojde, že vlastně nebyl důvod se tomu tak dlouho vyhýbat. Možná, že by ti udělalo líp, kdyby jsi před tím mohla jít třeba ke kadeřníkovi, aby jsi se cítila dobře, ale rozhodně není vůči manželovi a jeho rodině fér, že se jim vyhýbáš. Jen si vezmi, co si o tom musí myslet oni, že jim nestojíš ani za to, aby jsi zůstala doma, když přijedou na kafe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
karfice
26.5.14 09:26

Máš malé sebevědomí. Začni na sobě pracovat. Zajdi si ke kadeřníkovi, na nehty, kosmetiku, hned uvidíš, že zkrásníš!

• Citovat
  • Nahlásit
2369
26.5.14 09:27

Tomu, že je manžel nastvaný, se nejde divit. Je to jeho rodina a chtěji tě poznat - to je snad normální, ne? Jestli máś komplexy že svého zevnějšku, tak s tím proboha něco dělej :roll: Minimalně mastné vlasy zvládneš rychle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
26.5.14 09:27

Každá žena se musí mít ráda taková jaká je, takže žádný komplex opravdu neměj :) Jsem sice hubená, ale taky mám hodně nedostatků. Vlasy se mě taky hodně mastí a proto si je umývám zvlášt přez léto každý den. Ale vůbec nehled na vzhled, podle toho tě soudit nebudou, spíš ted si říkají proč se s nimi nechceš seznámit ty. Třeba bude i ta jeho ženská v pohodě a budeš ráda, že máš novou kámošku :) A jestli bude soudit jen vzhled, tak si obrázek o ní spíš můžete udělat vy s manželem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5827
26.5.14 09:28
@irca.s píše:
Holky ja jsem divna nebo nevim, hlavne se potrebuju vypsat…proste vcera jsme jeli s manzelem a malym na zmrzku..a kdyz jsme jeli zpet tak mu volal jeho nevlatni bracha ze se stavi i s jeho zenou…no a ja mu na to rekla ze az se klidne stavi za ja pujdu k rodicum ( asi se ptáte kde je problém? ten je ve me…ja se s nima neznám osobne a oni me chteji poznat..jenze ja mam komplex nebo co…jeho zena je tehotná krásná blondýnka a ja sice taky tehotna ale vypadam silene…mastny vlasy, samej bedar, tlusta :,( :zed: tak jsem sla teda k nasim manzel natvanej samozrejme…kdyz jsem prisla s malym domu tak doma on nebyl asi sli nekam do hospody..ráno mi ted rekl ze pristi nedeli jsme pozvany tak at s tim pocitam..nic jsem mu na o nerekla :roll: ja se za sebe asi stydim…nevim jak to mam popsat, chce se mi z toho brecet :roll:

8o Nechápu. Buď ráda, že se za tebe nestydí on. Horší by bylo, kdyby to bylo naopak, kdyby se tě styděl představit a ukazovat on ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
26.5.14 09:29

To se nedivím, že byl naštvanej, tak si ty vlasy každý den umyj ne? Já mám taky mrak kil navíc, ale návštěvám se nevyhýbám a ani si nepřipadám ošklivá. Vlasy myju obden, abych je měla čisté. Na blbou pleť je sposta přípravků, syn s tím bojuje taky a když se tomu věnuje, hygiena, speciální peelingy a čistící vody, tak se mu to hodně spravilo. Žádná ženská není úplně ošklivá, jen se neumí udělat hezká:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
26.5.14 09:29

@Kakika jeho rodinu znám,…ale jeho nevlastního bratra ne…oni se s manzelem poznali nedavno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
26.5.14 09:30

@irca.s Těhotenství je úžasný období, teda pro většinu z nás… Vlasy si umyj, beďary neřeš a že jsi tlustá? Jsi snad těhotná, ne?? :-) Tak si to užívej a na příští návštěvu vyraž ;)

Příspěvek upraven 26.05.14 v 09:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Martina321
26.5.14 09:30

Tak mas tyden na to zajit k holici, na kosmetiku, sla bych si koupit neco novyho na sebe. S vahou v tehu tezko neco udelas. Spis to zkus min resit, uvolni se a uvidis ze to bude fajn.

• Citovat
  • Nahlásit
16070
26.5.14 09:31
@irca.s píše:
@Kakika jeho rodinu znám,…ale jeho nevlastního bratra ne…oni se s manzelem poznali nedavno…

Určitě ho to ale musí dost mrzet, že ty je poznat nechceš. Ví vůbec, proč se jim vyhýbáš? Stejně je to podle mě hloupost vyhýbat se jim proto, že dle tebe je „švagrová“ hezčí. To bych nesměla občas ani vylézt ze dveří :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
26.5.14 09:31

Vlasy si umej, jez zdravě-to můžeš a především bys měla jako těhotná, zvol úměrné oblečení, pupínky zamaskuj nebo řeš na kožním. Pokud jsi opravdu, jak píšeš, mastný vlasy, samej beďar, tlustá, tak po světě běhá tuny ženských hezčích, než ty. Buď se s tím srovnej, nebo udělej něco pro svoje sebevědomí, bude ti pak líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
26.5.14 09:32

Máte pravdu…a díky ze jste me nakoply…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu