Jsem ještě vůbec panna?

Anonymní
13.1.20 20:05

Jsem ještě vůbec panna?

Uh, zní to možná blbě, ale už delší dobu přemýšlím, jestli jsem panna. První mastrurbaci jsem do sebe mohla dát celý prst, vlastně i větší věci. Necítila jsem bolest, nic
vím, že každého to bolet nemusí a tak, může být i hlouběji, ale je toho víc
když mi bylo tak 6, byla jsem sexuálně obtěžovaná-znásilněná. nevím, jak hluboko byl

Je tady možnost, jak zjistit, jestli jsem panna?
Ke gynekoložce nemůžu, rodiče by to nechápali.
Bojím se toho. Cítím se kvůli tomu blbě. Jestli mi vzal něco, co jsem chtěla dát někomu jinému.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11936
13.1.20 20:08

Pokud jsi byla znásilněná tak, že měl penis v tobě, ještě v šesti letech, tak se obávám, že panna nejsi. A ano gynekolog to pozná a řekne ti. Jinak to nezjistíš.

Příspěvek upraven 13.01.20 v 20:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
13.1.20 20:08

Pokud jsi byla znásilněná, měla bys to hlásit na PČR, OSPOD, ale hlavně rodičům.
Pokud jsi měla s mužem pohlavní styk, tak už panna nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
13.1.20 20:09

Pro panenství platí, že jestli nebyl pohlavní styk (penis v pochvě), jsi panna. Velikost otvoru v bláně nehraje roli.
Ty jsi nějak silně věřící?
A o tom znásilnění rodiče ví? Mělas nějakou psychologickou pomoc?

Příspěvek upraven 13.01.20 v 20:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
13.1.20 20:09

Pokud ti je více jak 15, tak si dojdi na gyndu sama a nikomu nic neříkej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.20 20:12

.

Příspěvek upraven 23.04.20 v 17:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
13.1.20 20:12

Já beru termín panna spíše z hlediska toho aktu než jen technicky „neporušená panenská blána“. Takže podle mě, pokud jsi ještě nespala s klukem, jakože soulož, tak panna jsi. :think: Ale nevím, jak to mělo být s tím znásilněním :? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.20 20:13

.

Příspěvek upraven 23.04.20 v 17:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.20 20:16

.

Příspěvek upraven 23.04.20 v 17:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
13.1.20 20:17

@dinu Tak pokud ti je 15, řekni doma, že se chceš nechat vyšetřit kvůli zdraví, zda jsi v pořádku. Dovnitř s tebou nikdo nemusí a tak se zeptáš i na to co tě trápí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
13.1.20 20:19
@Anonymní píše:
Uh, zní to možná blbě, ale už delší dobu přemýšlím, jestli jsem panna. První mastrurbaci jsem do sebe mohla dát celý prst, vlastně i větší věci. Necítila jsem bolest, nic
když mi bylo tak 6, byla jsem sexuálně obtěžovaná-znásilněná. nevím, jak hluboko bylJe tady možnost, jak zjistit, jestli jsem panna?
Bojím se toho. Cítím se kvůli tomu blbě. Jestli mi vzal něco, co jsem chtěla dát někomu jinému.

K tomu, co psaly ostatní, jen dodám, že není vůbec potřeba se cítit blbě. V podstatě to není vůbec důležitý. Myslím, že v podobných případech jde spíš o slovíčkaření. Tvůj budoucí přítel myslím nebude zklamaný z případné neexistence krvavého fleku na prostěradle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.20 20:19

.

Příspěvek upraven 23.04.20 v 17:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.20 20:21

.

Příspěvek upraven 23.04.20 v 17:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30999
13.1.20 20:26
@Anonymní píše:
když mi bylo tak 6, byla jsem sexuálně obtěžovaná-znásilněná. nevím, jak hluboko bylJe tady možnost, jak zjistit, jestli jsem panna?

Panenskou blánu si nepředstavuj jako víčko na jogurtu.

Je to zúžená zřasená normální poševní tkáň, jejímž ukolem je primárně zřejmě chránit rodidla mladé dívky před vstupem infekce, než dozraje imunitní systém.

Ty tkáně se uvolňují i pohybem svalů pánevního dna, nejen strkáním něčeho dovnitř. Dříve bylo známé, že třeba chudé dívky krvácely při svatební noci často velmi výrazně, zatímco šlechničny téměř vůbec, protože celý život jezdily od dětství na koni a ten pohyb tkáně v pánvi uvolnil.

Někdy dosahují tkáně takové pružnosti, že se jeví „neporušeně“ i při intimním životě a o „panenství“ přišla dotyčná až při porodu.

Kolik čeho tam máš, ti řekne leda gyndař. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.20 20:28

.

Příspěvek upraven 23.04.20 v 17:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek