Pálení v močové trubici

617
13.1.20 13:23

Pálení v močové trubici

Moc zdravím. Máte někdo podobnou zkušenost? V listopadu jsem měla zánět močových cest. Zjištěna E. Coli. Dostala jsem atb a vše v pořádku. Od konce prosince znovu potíže. Pálení v močové trubici, v měchýři. Moč v pořádku. Krev v pořádku. Dostala jsem furolin. Pro jistotu. Ale k ničemu. Užívám lichořeřišnici. Zítra jdu na utz břicha. Před měsícem na gynekologii ultrazvuk v pořádku. Máte někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4017
13.1.20 13:45

Máš udělané stěry na mykoplasma, ureaplasmy, chlamidie a ricketsie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
13.1.20 13:52

Mně pomáhají česnekové tabletky (většinou si vezmu denní dávku 3×1500mg, občas i víc, pokud mám pocit, že už je to fakt blbý), ale jak píše Pajik nade mnou, bylo by dobré pokusit se zjistit, zda za tím nestojí něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
13.1.20 14:06

@wendeleen @Pajik 76 Nemám. Chci se objednat. Dělala jsem si pouze domácí test na chlamidie, protože mě to napadlo, zda by to nemohly být tyto potvory a ten vyšel negativní. Už mě to opravdu unavuje. I ten přístup lékařů. Nemám čas pořád někam chodit. Proč to nemohou udělat kompletně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16054
13.1.20 14:07

Předevší, hodně pij a užívej manosu, případně lyzáty e-coli. Alespoň měsíc v kuse, nic se tím nedá pokazit.

A pořádné stěry a kultivace se pochopitelně taky hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
13.1.20 14:29
@Bobule151 píše:
@wendeleen @Pajik 76 Nemám. Chci se objednat. Dělala jsem si pouze domácí test na chlamidie, protože mě to napadlo, zda by to nemohly být tyto potvory a ten vyšel negativní. Už mě to opravdu unavuje. I ten přístup lékařů. Nemám čas pořád někam chodit. Proč to nemohou udělat kompletně.

Chápu, znám to, vím, jak moc je to vyčerpávající… U mě to naštěstí byla vždy jen ta e.coli, ale naneštěstí vždy několik zánětů za sebou, takže neustálý, několikaletý kolotoč antibiotik a díky tomu zničené zdraví. Jak píše Ou - pomohl mi hlavně Urovaxom, manóza mi přišla jako vyhozený prachy, ale když mám pocit, že se k něčemu schyluje, tak si tu blokurimu stejně pro jistotu dám. Držím palce, ať je ti brzo lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
13.1.20 17:20
@Bobule151 píše:

Ten test je základní věc, podle mě Ti z toho vyleze mykoplasma, uraplasma nebo riscketsie. Léčba jednoduchá. Většinou Azitox na tři dny pro oba. Nechápu, že Ti kultivují moč, aby zjistili E.coli, ale neudělaj stěry na STD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.1.20 13:05

Na pálení v močové trubici je taky dobrá teplá sprcha, různé urologické čaje a c lékárně taky dobrý URINAL AKUT pro zdraví močových cest, ale tedy pokud i tohle nijak nepomůže, tak pak tedy lékař :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
28.2.20 18:08

Tak po třech měsících konečně vím. Ureoplasma. Nakonec jsem si test zaplatila sama. Praktická mi napsala antibiotika. Azitromycin, 9 tablet. Ale pro partnera ne. 23.3.jsem se ještě nezávazně předtím objednala na urologii. Teď si pročítám, jaká je to potvora k nezbavení. A že mají být přeléčeni oba partneři. Mám z toho docela depku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
7.12.20 06:10

Hsv1 a hsv2

Dobrý den. Hodně problémů které tu čtu může způsobit herpes HSV 2 který se léčí antivirotika. Dlouhá léta jsem měl různé problémy a lék Herpesin tabletky my velice pomohli. Jsou to antivirotika. Jsou i přírodní antivirotika Bezinka nebo česnek ale to se dá najít na internetu. Herpes má asi 50%populace ale to jak se přenáší a jaké má příznaky se píše na internetu. Třeba vám to pomůže.. Přeji hezký den.
:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat