Tmavá třísla

Anonymní
12.1.20 21:44

Tmavé třísla

Dobrý den, mám na vás dotaz a moc vás žádám o zodpovězení ????..s přítelem plánujeme miminko, ale stydím se navštívit lékaře a to kvůli mým tmavým tříslům.. intimní partie i vnitřní strana stehen jsou HODNĚ tmavé a připadám si jako „špindíra“, ale přitom samozřejmě hygienu dodržuji pravidelně a nosím bavlněné prádlo. Tmavé zbarvení přišlo už dávno v pubertě.. Hrozně mě to trápí, stydím se i před přítelem. ???? Chtěla bych se prosím zeptat, zda jsem divná, nebo tímhle problémem trpí daleko více žen. Nechci pana doktora vyděsit až ho navštívím, i tak to bude pro mě velice nepříjemné po psychické stránce, jelikož je mi vážně trapně a nedokážu o tom ani mluvit natož se odhalovat??? děkuji za odpověď, M.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31420
12.1.20 21:58

Sakra, nauč se česky :zed: tmavá třísla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
12.1.20 21:58

Je to asi pigment ne? Myslim, ze je to blok jen v tve hlave a doktor by se nad tim nepozastavil. A to jsi nebyla nikdy na gynde jeste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 22:14

@Burj Chalifa omlouvám se.. překlep :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21994
12.1.20 22:17
@Burj Chalifa píše:
Sakra, nauč se česky :zed: tmavá třísla

Klíd. Je z Moravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 22:23

@lennkaa asi ano pigment, ale vypadá to hrozně..a ne u lékaře jsem ještě nebyla a to právě kvůli tomu psychickému bloku..cítím se tak „špinavá“, prostě nedokážu to nějak přenést.. :( :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
979
12.1.20 22:24

@Burj Chalifa
:zed: :zed: Ach jo, proč někdo musí neustále hledat chyby? To jste nepochopila co tazatelka chtěla napsat? :zed:

@Anonymní píše:
Dobrý den, mám na vás dotaz a moc vás žádám o zodpovězení ????..s přítelem plánujeme miminko, ale stydím se navštívit lékaře a to kvůli mým tmavým tříslům.. intimní partie i vnitřní strana stehen jsou HODNĚ tmavé a připadám si jako „špindíra“, ale přitom samozřejmě hygienu dodržuji pravidelně a nosím bavlněné prádlo. Tmavé zbarvení přišlo už dávno v pubertě.. Hrozně mě to trápí, stydím se i před přítelem. ???? Chtěla bych se prosím zeptat, zda jsem divná, nebo tímhle problémem trpí daleko více žen. Nechci pana doktora vyděsit až ho navštívím, i tak to bude pro mě velice nepříjemné po psychické stránce, jelikož je mi vážně trapně a nedokážu o tom ani mluvit natož se odhalovat??? děkuji za odpověď, M.

Myslím, že se nemáte za co stydět. Každá jsme nějaká a zrovna gynekolog jich už viděl…Určitě nejste sama..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31420
12.1.20 22:25
@Russet píše:
Klíd. Je z Moravy.

Takže mimoevropského původu? To měla říci hned :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 22:43

@Tonick19 děkuji za zastání ;)
No mě by právě zajímalo, zda tenhle problém má tady více žen :nevim:.. bych se trochu uklidnila, že v tom nejsem sama :( :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 22:51

@Majdalllenka já to mám také, a stydět se u doktora mě fakt nenapadlo, teda chodím k doktorce od 18 let a těhotentví a porod už mám za sebou

• Nahlásit
  • Citovat
3108
12.1.20 22:59

Taky to mam a vekem cim dal vic… Ale doted me nikdy ani na vterinu nenapadlo to nejak resit :nevim: Zadny doktor nad tim nikdy ani nehnul brvou, a to uz to jich videlo dost.. Resis nesmysly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 23:16

Nějak tmavá třísla máme všichni, i muži a to se ještě koukni na zadek, ten bude ještě tmavší,
takových doktoři vidí denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 23:33

Taky jsem dole dost „vočouzená“ a neřeším to.

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.20 16:56

Vážně? A já si říkala, že jsem divná :? Děkuji děvčata, už jsem klidnější :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
13.1.20 17:04

Doktor se nad tím nepozastaví. Každý/každá jsme jiný/jiná. Malý, velký, tlustý, tenký, chlupatý, oholený, tmavý, světlý… Víš kolik „typů“ (tam dole) gynekolog viděl? A věř, že špindíru by teda poznal. Pigment ho fakt nezarazí.

Jestli plánujete miminko, tak tě doktoři uvidí ještě tolikrát v hrozných, ale úplně přirozených situacích (nedůstojných řekla bych, jenže v těhotenství a porodnici úplně NORMÁLNÍCH). :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama