Jsem stále chráněná? Ayreen antikoncepce?

Anonymní
16.3.21 20:06

Jsem stále chráněná? Ayreen antikoncepce

Dobrý den. Mám otázku ohledně Ayreen antikoncepce co jsem dostala nově po jiné antikoncepci. (24+4 Luisea). V neděli jsem si měla vzít poslední placebo pilulku z Luisei a taky vzala. Jenže od neděle se podle plata bere Ayreen. Podle rád mamky jsem si vzala první Ayreen pilulku v pondělí a byla to pondělní (druhá pilulka v prvním řádku). Jsem stále chráněna?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
228
16.3.21 21:03

Jestliže sis poslední pilulku Luisea vzala v neděli a v pondělí jsi pokračovala Ayreen, tak jsi plně chráněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 21:27
@Lemrucha píše:
Jestliže sis poslední pilulku Luisea vzala v neděli a v pondělí jsi pokračovala Ayreen, tak jsi plně chráněná.

Ano ale byla to druhá a ne 1. Pilulka z plata… Protože v neděli bych brala 1.(nedělní) ale já začínala pondělím takže jsem brala druhou (pondělní) pilulku jako úplně první z toho plata… Je v tom zmatek omlouvám se.

• Citovat
  • Nahlásit
228
16.3.21 21:32

Není v tom zmatek, udělala jsi to správně. Všechny pilulky jsou stejné, vzala sis tu, která byla označená správným dnem. Tu, která je na začátku, budeš brát po vyčerpání všech předchozích jako poslední. Dny budou správné u všech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat