Nežádoucí účinky antikoncepce

Anonymní
15.3.21 21:27

Nežádané účinky antikoncepce

Dobrý den. Potřebuju poradit od zkušených. Začala jsem před 3/4 rokem brát HA. Všechno bylo v pořádku, ale poslední dobou jsem taková smutná, občas pociťuji takový neznámý strach, možná mám i nějakou tu depresi. Byla jsem na neurologii(a vše OK) a teď za prvé nevím, jestli je to tou antikoncepcí a nebo ročním obdobím? Karantenou? Nevím prostě
Za 2) mám zavolat na gyn a poradit se a mám antikoncepci vysadit?

1. s přítelem jsme dost mladý a chceme se doopravdy chránit. Kondom nam už nejakej praskl a úplně jim nevěříme. Jak by jsme se měli chránit? Budu ráda za jakoukoliv radu, už vážně nevím totiž. :nevim:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
836
15.3.21 21:32

Nevolat gynekologii ale spíš vyhledat psychologa / psychiatra. V téhle době je na hlavu úplně vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
15.3.21 21:35

Občas jsme smutní všichni a pociťujeme neznámé strachy a nic to neznamená, jen to, že jsme živé bytosti a žijeme život, všechno pořád nebývá zalité sluncem a není třeba hned vyhledávat lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 21:46

Psychologa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 21:53
@Anonymní píše:
Dobrý den. Potřebuju poradit od zkušených. Začala jsem před 3/4 rokem brát HA. Všechno bylo v pořádku, ale poslední dobou jsem taková smutná, občas pociťuji takový neznámý strach, možná mám i nějakou tu depresi. Byla jsem na neurologii(a vše OK) a teď za prvé nevím, jestli je to tou antikoncepcí a nebo ročním obdobím? Karantenou? Nevím prostě
Za 2) mám zavolat na gyn a poradit se a mám antikoncepci vysadit?
  1. s přítelem jsme dost mladý a chceme se doopravdy chránit. Kondom nam už nejakej praskl a úplně jim nevěříme. Jak by jsme se měli chránit? Budu ráda za jakoukoliv radu, už vážně nevím totiž. :nevim:

Zkus pesar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat