Dřívější ukončení platíčka

Anonymní
13.3.21 23:49

Dřívější ukončení platíčka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, pokud bych potřebovala dostat menstruaci o pár dní dříve můžu začít týdenní pauzu třeba čtyři dny dřív než doberu celé platíčko a poté navázat po tom týdnu těmi zbylými pilulkami a hned na to další platíčko? Bude to tak fungovat ze mi menstruace dorazí dříve i když je tohle teprve první měsíc co antikoncepci beru?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7839
14.3.21 00:04

Ne, když si takto posouvás menstruaci tak ty zbyly prášky už neuzivas. Pak prostě začnes brát nový plato. A 4 dny bych úplně neriskovala. Ja jsem si to vždycky posouvala tak o den, max 2. A zvlášť pokud si měla pohlavní styk. Pokud ne tak to klidně udělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 00:08

@JancaS84 pohlavní styk jsem měla, ale naposledy minulý pátek. Bylo by to tedy v pohode?

• Citovat
  • Nahlásit
76010
14.3.21 07:49
@JancaS84 píše:
Ne, když si takto posouvás menstruaci tak ty zbyly prášky už neuzivas. Pak prostě začnes brát nový plato. A 4 dny bych úplně neriskovala. Ja jsem si to vždycky posouvala tak o den, max 2. A zvlášť pokud si měla pohlavní styk. Pokud ne tak to klidně udělej.

Klidně muze ty zbyle 4 prasky navazat na dalsi plato, pokud ji chce zas vratit zpet do původního terminu. A stejne tak na vynevhani 4 prasku neni nic rizikoveho, primo v pribalovem letaku je uvedeno, ze když zapomenes v poslednim tydnu prasek, tak uz ho nemas brat a udelat tu pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat