Tělísko, jaké?

Anonymní
7.3.21 22:00

Telisko , jaké?

Ahoj, přemýšlím o tělísku.
1. Hormonální tělísko- může i díky němu vzniknout trombóza, nebo je to jen práškama

2. Nehormonální tělísko - jste spokojení? Kolik z vás přes něj otěhotnilo?

Rozmýšlím se a furt nevím které 😀 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.3.21 22:36

Mam nehormonalni a jsem spokoj. Sice mam silnejsi krvaceni, ale to mi nevadi. A za pet let jsem neotehotnela. Zatimco po vytazeni na prvni dobrou :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3062
8.3.21 09:49

Měla sem zavedeno nehormonální na 5 let, MS byla pravidelná. Pouze jeden den z toho bývala silná, jinak cajk. Nebyly jiné potíže, ani bolesti. Ale po 4 letech od zavedení sem otěhotněla, malému bylo 8 m a beru ještě anti pro kojící. Přemýšlela sem o budoucí ochraně, narovinu pro mně to tělísko bylo prostě nej, tak asi pak zase dám. Akorát zkusím jiné nehormonální ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 09:57

@shadowbabe Děkuji ❤️ To otěhotnění mě děsí :) neříkám, že bych do budoucna miminko nechtěla, ale teď je brzy 😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 13:26

Tak ona zadna antiko negarantuje 100% ucinnost. Moznost otehotneni je sice nizka, ale je vzdy. Jedina spoleliva antiko je celibat. Teliska jsou podle me spolehlivejsi nez prasky - musis na to myslet a nemaji se radi s nekteryma jinyma praskama nebo specialnima potravinama.

• Citovat
  • Nahlásit
10382
8.3.21 13:37

Měla jsem nehormonální, po roce šlo ven, protože jsem silně krvácela, vytahování byl horor, pak jsem se nechala překecat na hormonální, mám ho rok a půl a spokojenost, jsem úplně bez MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.3.21 12:11

Ahoj, mám 1 rok nehormonální tělísko, až na silnější a bolestivější menstruaci (dá se vydržet) je vše v pořádku a neměnila bych :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat