Aktuální ceny antikoncepčních náplastí

50
28.2.21 21:39

Naplasti aktuální ceny

Prosim kdo používá naplasti jaka je aktualni cena a nazev konkretni, když připíšete zkušenosti tak si ráda počtu. Diiiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21217
28.2.21 22:47

Naposledy jsem koupila krabicku naplasti z DM drogerie asi za dvacku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
28.2.21 23:20

Já kupuji v Lidlu, mají několik druhů, taky cca 20Kc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28051
1.3.21 07:14

No ona je otazka, co mysli za naplasti. Ze by se nekdo ptal i na koupi obycejne naplasti za par korun?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
1.3.21 08:23
@vokishka píše:
No ona je otazka, co mysli za naplasti. Ze by se nekdo ptal i na koupi obycejne naplasti za par korun?

tady je mozny vsechno. A pokud mysli antikoncepcni naplasti tak to ma jednoduse napsat… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2943
1.3.21 09:08

Taky jsem chtěla napsat, co kde kupuju za náplasti na odřená kolena a pak koukám, že jsme v tématu Antikoncepce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28051
1.3.21 09:16
@Murka píše:
Taky jsem chtěla napsat, co kde kupuju za náplasti na odřená kolena a pak koukám, že jsme v tématu Antikoncepce :D

Aha, mě to napadlo, že nemyslí obyčejné. Ale na témata se nedívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
1.3.21 09:23

Taky tema nesleduju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
1.3.21 10:18

Tema: antikoncepce chtělo by to naučit se čist. Od toho je kategorie tema, jinak by každy přispěvek musel začit slovem antikoncepce a to neni moc přehledne. Takže trubky ze sebe dělate vy damy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
1.3.21 10:25
@Anonymní píše:
Tema: antikoncepce chtělo by to naučit se čist. Od toho je kategorie tema, jinak by každy přispěvek musel začit slovem antikoncepce a to neni moc přehledne. Takže trubky ze sebe dělate vy damy.

pise ta, ktera misto vygoogleni cen antikoncepcnich naplasti musi zakladat tema na emiminu. Ani se nedivim tomu anonymu, byt tu za trubku co neumi ani pouzit vyhledavac… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
1.3.21 11:18

@Hanka1 tak me prosim ukažte jak vygooglit protože za a při zadani antikoncepce naplasti vyjedou informace o evra pri podrobnym hledani lze objevit nazev lisvy nic vic nikde žadne aktualni info o ceně možna tak před x lety… na trhu jsou již dyl a věřim že existuji i dalši nazvy a lepsi ceny. Takže ja googlila narozdil od vas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat