Možné selhání antikoncepce?

Anonymní
2.3.21 20:10

selhání

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda některá z vás nemá zkušenost s tím, co se mi teď přihodila. Poslední 3 měsíce jsem nebrala úplně ve stejný čas antikoncepci (plus mínus hodinu, dvě) a měla jsem před 4 dny nechráněný sex. Teď mám obavu, abych nebyla těhotná, protože v naší situaci by to teď nebylo zrovna ideální. Použila jsem tabletku EllaOne a doufám. Vím, že tohle bylo dost nezodpovědné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55
2.3.21 20:34

Plus mínus hodina dvě je zcela v limitu a ochrana je zachována

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
2.3.21 20:36

Sorry, ale můžu se tě zeptat kolik to je let? Ty si myslíš, že ty hormony, co polykas každý den mají v sobě hodinky? Jako, že si vemes tabletu o hodinu dvě déle a něco se stane?
Bože, kam ten svět spěje :think:
Ne, nic se nestane. A žádnou tabletu Sisi brát nemusela. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 20:38

@mamina89 Je mi 24. Chtěla jsem mít pouze jistotu. Nemusíte hned útočit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 20:39

@chezlu Děkuju za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
1813
2.3.21 20:40
@Anonymní píše:
@mamina89 Je mi 24. Chtěla jsem mít pouze jistotu. Nemusíte hned útočit.

Ve 24 letech bys už základní znalosti měla mít, sorry. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 20:42

@mamina89 Tak se omlouvám, že jsem se radši chtěla ujistit. A ano, mám je, ale jak jsem psala, chtěla jsem se pouze ujistit. Ale to asi nechápete. I tak děkuji za Váš komentář.

• Citovat
  • Nahlásit
290
2.3.21 20:47

Hodinka, dvě je jako by jsi to brala načas. Ochrana je zachována, žádný strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
2.3.21 20:48
@Anonymní píše:
@mamina89 Tak se omlouvám, že jsem se radši chtěla ujistit. A ano, mám je, ale jak jsem psala, chtěla jsem se pouze ujistit. Ale to asi nechápete. I tak děkuji za Váš komentář.

Zlatí, z tvého popisu nezodpovědné situace ses nechtěla ujistit. Tys to prostě nevěděla :nevim:
Ale nechme toho. Nic se nestalo, neboj. Příště si žádnou další tabletu neber. Je to svinstvo. Jsi chráněna antikoncepci. Akorát sis možná rozhodila „cyklus“ a nasypala do sebe další dávku hormonů. Když ti po vysazení tabletky MS hned nepřijde, neplaš. Těhotná nebudeš. Bude to tou další tabletou. ;)

Příspěvek upraven 02.03.21 v 20:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 20:49

@Zdenilda Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 20:54
@mamina89 píše:
Zlatí, z tvého popisu nezodpovědné situace ses nechtěla ujistit. Tys to prostě nevěděla :nevim:
Ale nechme toho. Nic se nestalo, neboj. Příště si žádnou další tabletu neber. Je to svinstvo. Jsi chráněna antikoncepci. Akorát sis možná rozhodila „cyklus“ a nasypala do sebe další dávku hormonů. Když ti po vysazení tabletky MS hned nepřijde, neplaš. Těhotná nebudeš. Bude to tou další tabletou. ;)Příspěvek upraven 02.03.21 v 20:51

Ano, asi to tak vyznělo, ale opravdu jsem se chtěla jen ujistit. Psaná forma vyjádření toho, co chci vědět mi nejde. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
1556
2.3.21 21:01

Šest let jsem brala antikoncepci +- 4 hodiny a těhotná ani jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat