Jsem tak špatná, že chci vydělávat peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olkipe
Povídálka 25 příspěvků 03.11.18 09:36
Jsem tak špatná ?!

Ahojte. Mám trochu výčitky. jak se to vše tak nějak vyvijí Ale ráda vydělávám peníze až se o mě říká, že snad nemám ráda nic jinýho zlatokopka apod. Dřív jsem byla na internátě 6 let u nás doma byla vždycky fin krize táta nedělal ale za to máma byla dříč. Pobírám invalidku prvního stupně DMO dřive jsem žila jen z invalidky rodiče mi nedávali ani kapesné a vše jsem si zařizovala finančně sama a tak nějak žila s ruky do huby.Ted 2 roky pracuji jako prodavačka + mám I tu invalidku. Přitel byl ted dlouho bez práce, našla jsem nám brigadu ve skladu, cca mám 18 000 měs a baví mě to vydělavat. Přitel řiká že všude vidim jen penize, a žiju jen pro ně. Já se ale bojim krize, že když nebudu vydělavat tak na tom budu špatně. Od nikoho penize nechci jen si je chci vydělavat a nějak žit nepotřebuji. diskoteky a zabavy atd Myslite že dělam něco špatně děti nemáme

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3514 příspěvků 03.11.18 09:42

Zlatokopka je žena, která vycucává peněžně chlapa, to ty nejsi. Jsem toho názoru, že nic se nemá přehánět, všechnu životní energii bych rozhodně jen do vydělávání peněz nedávala. Jak dlouho v tom chceš pokračovat? Co podnikáte s přítelem, máte vůbec na sebe čas? Abys nějakého přítele pak vůbec měla… :nevim:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 03.11.18 09:43

Já nevím, jak to říct slušně, tak to řeknu na rovinu. Podle popisu máš kolem sebe same nezaměstnané, kteří nemakaji vůbec nebo jim ty sama musíš sehnat tak obyč práci jako skladníka. Ty jako jediná vidíš střízlivě, že se nedá žít z ruky do huby a snažíš se něco vydelat a zajistit se. Zlatokopka, co brigadnici ve skladu, tvé okolí by se melo chytit za nos. Jen nejsi líná jako oni a máš cíl a jim to asi vadí, protože pak oni vypadají blbě.

nini77
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 8 inzerátů 03.11.18 09:43

Nemyslím si, že je to špatně. Na tomhle nevidím nic špatného. 18 tis s tvojí diagnozou to jsou krásné peníze a určitě tvrdě vydělané. Díváš se do budoucna a to je dobře. Co by přítel chtěl? Abys měla jen ten invalidní důchod? To si myslím, že je dost málo a když ti to zdraví dovolí, tak přece nebudeš doma sedět a čekat až ti přijde důchod. Buď v klidu.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 47734 příspěvků 03.11.18 09:44

Asi bude špatně něco někde jind, když je podle tvého okolí špatné vydělávat 18 tisíc :think: Jako jak jinak byste měli žít? :nevim:

Paola21
Závislačka 3514 příspěvků 03.11.18 09:48

Jinak já to chápu tak, že máš tu invaliditu, děláš prodavačku a ještě máš brigádu ve skladu a to komplet je 18 000 Kč. Nebylo by lepší si sehnat jednu pořádkou práci, abys nemusela ještě brigádničit?

maja45
Povídálka 19 příspěvků 03.11.18 09:55

Špatná nejsi, spíše naopak. Jsi pracovitá, zodpovědná. Nechceš žít " z ruky do huby", tak se snažíš. Je normální pracovat, pokud člověk může. Zlatokopka určitě nejsi. Spíš mám obavy, že tvůj přítel možná na práci moc nebude, to poznáš časem…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28924 příspěvků 03.11.18 09:58

Další rovnou sebemrskačský a sebeshazující titulek.Navíc v něm není zřejmé, o co v textu půjde.Sakra ženský, trochu sebevědomí, ne?

divine woman
Echt Kelišová 8749 příspěvků 03.11.18 10:07

Zlatokopka s 18 tisíci vydělanými vlastními silami? 8o 8o 8o To snad ne. Spíš máš kolem sebe jen samé závistivé lidi, kteří přežívají na sociálních dávkách. A co tvůj přítel, čím se živí? Já se ti nedivím, nesnáším být bez peněz a proto celý život makám. Trhat peníze na stromech nebo krást jsem se zatím nenaučila.

Russet
Extra třída :D 11571 příspěvků 03.11.18 10:08
@Olkipe píše:
Ahojte. Mám trochu výčitky. jak se to vše tak nějak vyvijí Ale ráda vydělávám peníze až se o mě říká, že snad nemám ráda nic jinýho zlatokopka apod. Dřív jsem byla na internátě 6 let u nás doma byla vždycky fin krize táta nedělal ale za to máma byla dříč. Pobírám invalidku prvního stupně DMO dřive jsem žila jen z invalidky rodiče mi nedávali ani kapesné a vše jsem si zařizovala finančně sama a tak nějak žila s ruky do huby.Ted 2 roky pracuji jako prodavačka + mám I tu invalidku. Přitel byl ted dlouho bez práce, našla jsem nám brigadu ve skladu, cca mám 18 000 měs a baví mě to vydělavat. Přitel řiká že všude vidim jen penize, a žiju jen pro ně. Já se ale bojim krize, že když nebudu vydělavat tak na tom budu špatně. Od nikoho penize nechci jen si je chci vydělavat a nějak žit nepotřebuji. diskoteky a zabavy atd Myslite že dělam něco špatně děti nemáme

Jsi šikovná holka. S nemakačenkem snad nemusíš být. V době, kdy je práce dost, nechápu, jak nemohl práci najít. Jestli nemeleš o penězích stále dokola, tak je to OK.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 03.11.18 10:11

@Olkipe Doporučuji vyměnit přítele. Může se stát, že tvůj zdravotní stav se třeba zhorší nebo půjdeš na mateřskou a člověk s lachtaníma rukama to neutáhne. A v dnešní době jako zdravý mladý chlap nemít práci, je velmi vypovídající o daném člověku. Zlatokopka je žena, co si narazí dědka pro peníze, ty jsi zlatokopka asi stejně jako Zeman diplomat :D

terien
Echt Kelišová 8023 příspěvků 03.11.18 10:14

Nejsou tví známí spíš sociální případy co mají ručičky dozadu? Já jsem toho názoru, že pokud člověk může, tak by měl makat co to jde. Jen pracuj, udělej si rezervu, taky si peníze užívej a hlavně nedovol aby tě oškubal nějaký nezaměstnaný přítel. Po svých zkušenostech jsem na prachy sobecky opatrná, na svoje vydělané prachy, cizí mě nezajímají. Už jsem se taky setkala s názorem, že jsem vych.caná :lol: je mi to ukradený. Hodně pracuju, hodně jsem tomu obětovala a názory lemplů co si nedokážou vydělat na vlastní živobytí mě nezajímají.

mehaaja
Kecalka 312 příspěvků 03.11.18 10:21

Jsi sikovna, nechapu jak ti muze pritel tohle vycitat. Ja vyrustala v chudobe a dodnes je pro me nula na uctu strasak a nechapu lidi, co zijou z ruky do pusy a neresi, z ceho by zili pri vypadku v praci. Zlatokopka urcite nejsi, to bys musela sosat vyhradne z pritele penez :kytka:

Veveří
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 03.11.18 10:42

@Olkipe naopak jsi skvělá a šikovná a já si vážím lidi, jako jsi ty, kteří rádi pracují a nečekají co jim spadne do klína. Upřímně pod pojmem zlatokopka si nepředstavuju člověka, který bere 18 tisíc…a všichni vime,že invalidní důchod bývá nízký. Nic si nevyčítej, spíš prehodnoť lidí kolem sebe ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19813 příspěvků 03.11.18 10:54

souhlas s ostatníma zřejmě máš okolo sebe samý nemakačenka, protože když ti někdo říká, že si zlatokopka s tím, co vyděláš vlastními silami a po brigádách, tak by si asi měli pořídit slovník ;)
Na druhou stranu, ano, máme v partě jednu kamarádku, co všechno hrozně hrotí přes peníze, vydělá tak nějak středně jako my ostatní, ale ona je ta, která řeší každou korunu, kolik kde co stojí, je schopná si pro korunu nechat vrtat koleno. Až hystericky nakupuje a prodává na bazarech a už ani o ničem jiným nemluví, než kde se dá za co ušetřit.
A to už je, pravda, hodně otravný…
Takže jo, děláš to dobře, ale nepřeháněj to. Taky si sem tam trošku užij život, zajdi do kavárny nebo vyjeď s partou na chatu, kup si něco mooooc dobrého, prostě si udělej dobře. Život není jen o tom ušušnit co nejvíc prachů ;) ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >