Těhotenství, chlap to prožívá víc než já

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marie f
Povídálka 42 příspěvků 22.01.19 20:31
Jsem těhotná vůbec já?

Zdravím :mavam: když jste byli těhotné prožíval to chlap s vámi? :think: Přijde mi že je těhotný za mě. Přibírá, má děsný chutě na stejně věci co já (kyselé okurky což nikdy nejedl, kyselé bonbóny atd..) Mývame občas stejně bolesti břicha, před týdnem se mi začali dělat lupy a jemu taky a ze šamponu to není každý používáme jiný. Je to vůbec možný? Je pravda že to miminko má vymodlené ale tohle mi příjde divné :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 7226 příspěvků 22.01.19 20:33

Počkej až budeš rodit :mrgreen:

Lulina999
Kecalka 227 příspěvků 22.01.19 20:34

Stává se to, prostě jste „naladěni na stejnou vlnu“ ;) Samozřejmě je to ale trochu vsugerovaný.
Manžela se mnou taky bolelo břicho a záda, ale jinak jsem těhotenství v podstatě ani nepociťovala.. Chutě pořád stejný, nálady taky ani jsem moc nepřibrala :-)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 22.01.19 20:35

Neprožíval bylo mu to nějak jedno co jím a kolik přibírám ;) :D a ty ho tak nepozoruj :lol:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 22.01.19 20:37

Ten můj je s přibíráním a chutěma tak rok napřed :mrgreen:

Lychee13
Závislačka 3125 příspěvků 22.01.19 20:37

Mě je stále blivno a manžel žere jak kyselina,což předtím nedělal. :mrgreen:

Marie f
Povídálka 42 příspěvků 22.01.19 20:40

Nejde spíš o to že bych ho pozorovala já ale spíš on mě… hrozně mě hlídá nenechá mě nic dělat přitom mám těhotenství o kterém vlastně ani nevím :lol: nevolnosti žádné jen únava ale ta je teda brutální :D budu mu muset domluvit :lol:

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 22.01.19 20:40

Mme tesne po porodu na porodnim sale vypravel, jak je desne unavenej :lol: takze… bude hur :lol:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 22.01.19 20:47

@Tarinka ja mela dlouho „na talíři“, ze jsem ho vzbudila ve ctyri rano a ještě jsem v kuchyni vypustila rybnik a on musel vytirat. Takze zatimco jsem se svijela na sale v bolestech, tak jsem taky poslouchala, ze se mu chce spat, ze se to neda.. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 21:03

Hlavne v tom pribirani byl semnou za jedno :nevim: :lol: jenze ja to vse nechala v porodnici .. teda krome miminka a mu kila zustala :-( :lol:

LaraA
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 22.01.19 21:04

@citlivaduse to jsme na tom podobne :mrgreen: u posledniho mi ho bylo dokonce tak lito, ze jsem ho nabadala, at si v tom křesle zdrimmne, ze půjdu aspon na pul hodky do sprchy, at ho neruším :mrgreen: mela jsem fakt strach, ze nevydrží. prcek se narodil 7 ráno…

Uživatel je onlinescentini
Závislačka 3575 příspěvků 22.01.19 21:05

U nas chlap hodne jedl a po porodu rika, ze to byl boj a jak tlacil semnou :mrgreen:

Meily
Kecalka 364 příspěvků 22.01.19 21:05

To máme doma taky :lol: přítel má větší bříško než já a to jsem už v 7.měs. ;) Už mu skoro nestačí jedna porce, dobrůtky, klobásky…nojooo :mrgreen:
Vtipné bylo když zjistil že mu jsou některá trika malá, prý jestli jsem to dobře vyprala :lol: „Haha jistě, moje zůstali stejné ale tvoje se zdrcávaj, to určitě“ :lol:

AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 22.01.19 21:07

Někteří muži to tak mají ;) . Můj muž takový není, neprožíval se mnou nic, ale u porodu si to pak užil pořádně :mrgreen: .

Hobitka
Závislačka 4364 příspěvků 22.01.19 21:12

Kdysi jsem cetla nejakou „studii“, ze budouci otcove dcer behem zenina tehotenstvi priberou, zatimco budouci otcove synu ne. :mrgreen: Tak muzete napsat, jestli to sedi. Ale u nas jsem tedy byla tehotna vzdycky sama, mame 2 holky a kluka a chlap porad stejny.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >