Malý růst HCG

Anonymní
22.1.19 04:59

Malý růst HCG

Ahoj holky, stalo se vám některé, že Vám HCG nevzrostlo tak, jak se očekávalo a nakonec dopadlo vše dobře? Dne 2.1. bylo hcg 38, dne 7.1. bylo hcg 306, dne 10.1. bylo hcg 936, dne 15.1. bylo hcg 2562, ale dne 21.1. jen 3750. Myslíte, že to ještě může být v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4703
22.1.19 05:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, stalo se vám některé, že Vám HCG nevzrostlo tak, jak se očekávalo a nakonec dopadlo vše dobře? Dne 2.1. bylo hcg 38, dne 7.1. bylo hcg 306, dne 10.1. bylo hcg 936, dne 15.1. bylo hcg 2562, ale dne 21.1. jen 3750. Myslíte, že to ještě může být v pořádku?

Ten začátek dobrý, ale pak už ne. Spíš si myslím, že to nedopadne :,( Když se to hcg takhle mrcasí, ale přesto roste, hlídala bych, jestli je to v děloze. Já to měla podobné a jak to začalo zpomalovat, tak mě strašili mimodeloznim, ale za den to bylo už nižší o 1000 a pak za další den už na polovině nejvyšší hodnoty, takže závěr prostý potrat a nakonec jsem za něj byla ráda. Třeba někdo napíše, že mu to dopadlo dobře. Držím ti palce. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6313
22.1.19 06:25

Bohužel.takhle pomalý nárůst značí neprosperující těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6970
22.1.19 06:54

Bohužel, ale to nevypadá dobře :-( . Už ten rozdíl mezi 10 a 15 je malý.
Chce to ultrazvuk a ne takhle courat na krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
22.1.19 07:32

Jak se to zacne vyrazne zpomalovat, bohuzel to nedopadne dobre. Vlastni ctyrnasobna zkusenost :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.19 11:28

Holky jak vůbec zjistíme hladinu hcg? Já si zatím dělám jen testy z moči a 6+6 půjdu na první ultrazvuk, to mi vezme krev a tam se dozvím ty hodnoty?
Nebo je nemám řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11797
22.1.19 11:40

@Sasanka jarní nemusi, doktory hcg vetsinou zajima az v okamziku kdy tehotentvi neprosperuje. jinak ji neberou. rychlosnazilky, co nutne potrebuji vse vedet a nemuzou vydrzet chodi na samoodbery do center… jeden odber vetsinou kolem 250 kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.19 11:50
@debra.morgan píše:
@Sasanka jarní nemusi, doktory hcg vetsinou zajima az v okamziku kdy tehotentvi neprosperuje. jinak ji neberou. rychlosnazilky, co nutne potrebuji vse vedet a nemuzou vydrzet chodi na samoodbery do center… jeden odber vetsinou kolem 250 kč.

Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
22.1.19 12:44

Stres a přehnané hlídání fakt nepomůže. Každá žena min. do 13 tt čeká jak všechno dopadne, nemá cenu se tím předem stresovat, ubližuje to miminku. Čekej, nečti si diskuze jak to někomu nedopadlo a uvidíš jak to dopadne. A pokud tě doktor na krev nepošle tak tam nechoď. Není mnoho žen, které vědí jak jim hcg rostlo, takže klidně to může být ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4703
22.1.19 14:40

@amitrama výborný rady :roll: Ale ona ty hodnoty hcg jaksi již zná a dobrý nejsou. A stresem si to opravdu nesnížila a pohodou si to nevylepší :,( Nic nečtu a mimodelozni těhotenství mě pak mine :roll:.. Jako přehnané sledování taky není dobré, ale teď co s tím už, doktor ji neposílá na ty testy, aby ji stresoval, ale zjistil, co a jak a případně vyloučil to mimodelozni těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
22.1.19 19:39

@mau-mau :) :) :) kéž by to tak fungovalo… Jasné že když je to špatné, tak to bohužel špatné zůstane. Kontrola utz to ale jistí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama