Vystavení lístku na peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 10:45
Lístek na peníze (vystaveni)

Ahoj holky mám takový dotaz minule mi vystavila sestra 21. lístek. na peníze dala to ale ke konci normálně 31.12 a přišlo mi asi o 3 tisíce min, ze mi to platili jen do 24.12. tak sem volala na sociálku a říkala ze proplatí jen 3 dny od vystaveni lístku na peníze. Takže lístek musíme brat až 27.-28. Jinak nebude proplacený cely měsíc. Zbytek prý pošlou s další dávkou nemocenské tj. v únoru nevíte něco o tom? Zda to tak opravdu je stalo se to nějaký? Myslela jsem ze na tom vystaveni tolik nesejde. Ja ho v práci odevzdala normálně až 2.1 ale tím pádem jak vystaveni bylo 21.12 tak mi vše neproplatili.

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 10:50

No, já ro lístky vždycky chodila až na konci měsíce. Jenda doktorka je dřív psát nechtěla vůbec. U druhé jsem mohla přijít dřív, nechali datum volné a sestřička říkala, ať lístek dám až na koncí měsíce a hlavně s datem na konci měsíce.

Takže to tak je. Hlídej si, aby na lístku bylo napsáno datum na konci měsíce. Oni s t tím v prác nic nedělají, jen to přepošlou účetní a ta potom na sociálku. Takže pokud tam máš třeba 20, tak ti proplatí max. 23. a nazdar.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 10:52
@P4ja píše:
No, já ro lístky vždycky chodila až na konci měsíce. Jenda doktorka je dřív psát nechtěla vůbec. U druhé jsem mohla přijít dřív, nechali datum volné a sestřička říkala, ať lístek dám až na koncí měsíce a hlavně s datem na konci měsíce.Takže to tak je. Hlídej si, aby na lístku bylo napsáno datum na konci měsíce. Oni s t tím v prác nic nedělají, jen to přepošlou účetní a ta potom na sociálku. Takže pokud tam máš třeba 20, tak ti proplatí max. 23. a nazdar.

Mám psané normálně do konce měsíce do 31.12 akorát vystaveni je psané prave toho 21.12 … prave mi to přijde divny ze vystaveni je snad jedno jaké je když to mám do konce měsíce normálně napsané … :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 10:56
@Anonymní píše:
Mám psané normálně do konce měsíce do 31.12 akorát vystaveni je psané prave toho 21.12 … prave mi to přijde divny ze vystaveni je snad jedno jaké je když to mám do konce měsíce normálně napsané … :nevim:

No, mně vždyck upozorňovali na to, že tam musí být data na konci měsíce. A i logicky mně to tak sedí. Doktor přece nemůže dopředu vědět, že bueš nemocná a lístek se má dávat až za ten daný měsíc. Tak víš pro příště :)

1mila2
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 21.01.19 11:34

Nemuzou ti preci treba 20.teho rict, ze jeste za 11dni (31.)budes nemocna. Co kdyz do te doby umres? Takze se bere datum vystaveni +3dny max.
Ja chodila pro listek v pulce mesice a vzdy v pohode. Kdyz jsem zapomnela, tak mi pak prisly vsechny dny naraz (asi 45dni). Muzes dat treba 4listy za mesic. Kazdopadne o penize neprijdes, neboj :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 11:39
@1mila2 píše:
Nemuzou ti preci treba 20.teho rict, ze jeste za 11dni (31.)budes nemocna. Co kdyz do te doby umres? Takze se bere datum vystaveni +3dny max.
Ja chodila pro listek v pulce mesice a vzdy v pohode. Kdyz jsem zapomnela, tak mi pak prisly vsechny dny naraz (asi 45dni). Muzes dat treba 4listy za mesic. Kazdopadne o penize neprijdes, neboj :kytka:

Ja si prave nevsimla toho ze mi sestra napsala vystaveni jiny viděla jsem jen ze toje do konce měsíce no měly by to poslat v únorové ten zbytek tak sem zvědavá :D

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 11:51
@Anonymní píše:
Ja si prave nevsimla toho ze mi sestra napsala vystaveni jiny viděla jsem jen ze toje do konce měsíce no měly by to poslat v únorové ten zbytek tak sem zvědavá :D

Neboj, peníze ti přijdou určitě jen se zpožděním :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 11:52
@P4ja píše:
Neboj, peníze ti přijdou určitě jen se zpožděním :)

no ale je to hrozny už teď až budu brat rodičovskou tak to si nedovedu představit :joy:ty peníze šílený

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 11:58
@Anonymní píše:
no ale je to hrozny už teď až budu brat rodičovskou tak to si nedovedu představit :joy:ty peníze šílený

PPM myslíš a nebo rodičovský příspěvek. Rodičovská je jen dovolená a ta se neplatí.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >