Výtok a bolest na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mia97
Nováček 3 příspěvky 20.01.19 19:55
Výtok, bolest

Dobrý den. Jsem na začátku těhotenství cca 3/4 tt. A chci se zeptat, jestli je normální výtok a bolest v podbřišku při tahání středně těžkých věci (kolem 10 až 15kg). Navíc dělám prodavačku a v práci budu určitě tahat věci které jsou těžké kolem 20 a více kg. Má někdo s tím zkušenost? Mohl by mi prosím někdo poradit co mám dělat? Děkuji za odpověď

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 20.01.19 19:57

Promluvit si se zamestnavatelem az budes mit potvrzene tehotenstvi ..

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >