Roztahování dělohy v prvním trimestru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:34
Roztahování delohy

Zdravím jsem poprvé těhotná a jdu s vámi s dotazem… V úterý jsem byla na kontrole u své gynekoložky řekla mi že vše je v pořádku a chci se zeptat jsem 10+1 od včerejška mi lehce poboliva v podbřišku…
A dneska taky vždy to lehce buď píchne nebo zabolí,( občas mám pocit že bych to měla dostat, ale na gynde říkali že to je normální že to může být tak nám)… Chci se zeptat je to roztahování dělohy??

Přečtěte si článek: Jak probíhá 11. týden těhotenství?

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3381 příspěvků 20.01.19 21:36

Pokud to je jen sem tam píchání a táhnutí, tak je to v pořádku. Někdy mě takhle úplně bodne až v třísle. Špatně jsou křeče jako při silné MS ci větší a samozřejmě krvácení. To může být známka toho, že se děloha snaží miminko,, vypudit".

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 20.01.19 21:36

Řekla bych že nejspíš to tak bude mela jsem to stejně. :kytka: Přeji klidne těhotenství a zdravé miminko.

lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 20.01.19 22:19

Jo je to normální

luci5
Závislačka 4027 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 22:46

V aplikaci co mám píší toto:

Trashpanda
Povídálka 24 příspěvků 20.01.19 22:59

Sem tam nejaké pichnutie a ťah som mala počas celého tehotenstva. Deje sa tam toľko vecí, že bez nejakého toho diskomfortu by to nešlo. :D Malo by to byť ok. Znervóznili by ma iba skutočné kŕče.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >