Pohlaví v 10. týdnu těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verur
Nováček 9 příspěvků 22.01.19 18:41
Pohlaví v 10 tydnu tehotenstvi?

Dobrý večer
chtěla jsem se zeptat, zda je tu mezi námi maminka, které řekli pohlaví už v 10 tydnu?? Já byla dnes u svého gynekologa na kontrole a když se díval na mimi, tak mi řekl, že mi téměř s jistotou už může říct, že to bude kluk. Je to možné? Dost mi to vrtá hlavou, jestli to není nějak moc brzy :-/ Na Genetiku jdu za 3 týdny. :nevim: :nevim:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 10. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 22.01.19 18:48

@Verur podle me je to blbost 8o

Uživatel je onlineAnitramm
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 22.01.19 18:50

Taky mi to přijde dost brzo. Neřekli mi to s jistotou ani na genetice ve 13.týdnu. ;)

Pidulka1991
Závislačka 3147 příspěvků 22.01.19 18:51

Doktor mi to řekl 6 tydnu :lol:

Verur
Nováček 9 příspěvků 22.01.19 18:53

@lucynka25
Taky mi to přijde zvláštní… Vypadal, že si je jistý… Ale nějak moc se mi tomu nechce věřit :think:

Verur
Nováček 9 příspěvků 22.01.19 18:53

@Pidulka1991 opravdu???? 8o 8o

Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 22.01.19 18:53
@Pidulka1991 píše:
Doktor mi to řekl 6 tydnu :lol:

Tak to ale asi jen podle plodovky, ne? Jestli podle utz, tak to je blbost, to asi tipoval ne? ;)

Verur
Nováček 9 příspěvků 22.01.19 18:55

@Anitramm podle UTZ!! Fakt… byla jsem na běžné kontrole …

Verur
Nováček 9 příspěvků 22.01.19 18:57

@Anitramm Netipoval, rekl mi, ze si je temer jisty a kdyz jsem mu rekla, ze to prece jeste nemuze byt tak jisty, tak mi rekl, ze uz nejaky zkusenosti ma a ze z toho frrnda nebude :nevim:

Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 22.01.19 18:58
@Verur píše:
@Anitramm podle UTZ!! Fakt… byla jsem na běžné kontrole …

Jj..ale reagovala jsem na @Pidulka1991.­.v 6.tydnu určit pohlavi podle utz proste neni mozny.

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 18:59

@Pidulka1991 Promiň, ale toto je fakt blbost. V 6 týdnu má to embryo ještě ocas, nemá pořádně ani ruce a nohy. Srdce je jen trubka, která začíná pulzovat. Pohlaví ještě opravdu vytvořené nemá, ani žádný hrbolek, podle kterého se to poznává ma tom prvním screeningu. I ten 10. týden je více než podivný, ale 6. je absolutní nesmysl.

Tichošlápek
Extra třída :D 12225 příspěvků 22.01.19 19:00

U mne si dr v tomhle týdnu tipla, podle uz. Ze je to poměrně hezky poznat. No a měla pravdu. Ale podle mne je to hodně velká výjimka.

Rive
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 22.01.19 19:00

Ha! A já se ptala svého doktora v 19. Tydnu a řekl mi, že je ještě brzo :lol: u dcery jsem to veděla v 16. Týdnu, u syna ve 20. A teď furt nevím :lol:

Pidulka1991
Závislačka 3147 příspěvků 22.01.19 19:01

Yeees řekl mi to, ale ne podle utz ani dle plodovky to snad ani nejde takhle brzy, ale dle styku to prostě nevychazelo, tak řekl, že to bude holka, protože kluci dlouho nevydrží…V 17tt mi holku potvrdili…

Jinak bych v 10 tt nevěřila, že to bude pravda a ani na q. Screeningu bych tomu nevěřila… Na druhém už jo, ale na tom prvním jsou si pohlavi dost podobná, a už hodně holek „zaplakalo“ když nakoupili a ono prd :lol:.. Jistota je až po porodu ;)

Příspěvek upraven 22.01.19 v 19:03

Verur
Nováček 9 příspěvků 22.01.19 19:02

Holky tak já jsem z toho jelen :think: Samozdrejme je mi jedno co to bude, tesím se strasne moc ale celkem me to zarazilo a od rana mi to vrta v hlave… dekuji moc vsem za reakce

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >