Jsem těhu nebo ne? Moje blbost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 22:07
Jsem těhu nebo ne? Moje blbost

Dobrý den,
Jelikož mi sestra u meho gynekologa napsala blbý termín tak mi vycházelo na měsíc vynechat prášky. Jelikož nemám teď přítele, tak jsem to nechala být. Bohužel jsem byla blbá( nemusíte mi to ted psát) a měla jsem nechráněný sex s kamarádem, který se prý do mě neudělal a byl prý stejně opatrný jako při sexu se svojí bejvalkou se kteroubyl 3 roky a nic. Ale zpět ke mně. Prášky již beru skoro týden a ms jsem měl dostat 18.10. Pozítří bych si šla koupit tedt. HA beru od mých 15ti let tedy 3 roky. Je možné že ms nemám skrz “vysazení” prášků na měsíc? Prosím rady. Negativní komentare mi opravdu moc nepomohou :( :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 22:12

Ale první prášek sis měla vzít v den menzes ne? To teď budeš mít rozhašený cyklus… takže bereš prášky od 23.10. A 18.10. Si měla mítmenzes. Tak mohla si mít zpoždění a tím, že bereš ha tak menzes dostaneš až v pauze braní

Yopii
Kecalka 238 příspěvků 30.10.18 22:13

Test sis delala?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 22:13

A menzes se normálně dostane po dobrání plata…

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 22:14
@Yopii píše:
Test sis delala?

Píše pozítří

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 22:17

@Lamátko ja vim, ze to bude rozhazene ale nejak jsem se asi bala cekat na ms? Nevim, byla jsem zctoho uplne mimo. Nevim jestli mam ted si dat pauzu v ha a pockat na ms a doufat ze se dostavi a nebo ne :(

Yopii
Kecalka 238 příspěvků 30.10.18 22:17
@Lamátko píše:
Píše pozítří

Jo diky :D to mi hlava nebere :nevim:
Kazdopadne zakladatelko, byt si nad tim muzeme vsechny lamat hlavu, tak muze to byt i tim predivokym zpusobem ne-brani HA, ale tehotenstvi ti taky vyvratit asi nemuzeme… proc test az pozitri?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 22:18
@Yopii píše:
Jo diky :D to mi hlava nebere :nevim:
Kazdopadne zakladatelko, byt si nad tim muzeme vsechny lamat hlavu, tak muze to byt i tim predivokym zpusobem ne-brani HA, ale tehotenstvi ti taky vyvratit asi nemuzeme… proc test az pozitri?

Protože zítra mám školu až do doby kdy zavírají lékarnu :nevim:

Janli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 30.10.18 22:18

Menstruaci nemáš, protože jsi začala brát prášky úplně nesmyslně. Ty se berou první den menzes. Takhle budeš mít rozházený cyklus a navíc nejsi první měsíc chráněná vůbec. To budeš až při dalším platíčku. No a nebo ji nemáš proto, že jsi těhotná. Udělej si test a pak uvidíš.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 22:20

Normálně už je ber a až bude pauza dostaneš menzes, počítej, že můžeš tento cyklus i špinit. Udělej test, pokud byl opatrný, snad těhotná nebudeš

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 22:21
@Janli píše:
Menstruaci nemáš, protože jsi začala brát prášky úplně nesmyslně. Ty se berou první den menzes. Takhle budeš mít rozházený cyklus a navíc nejsi první měsíc chráněná vůbec. To budeš až při dalším platíčku. No a nebo ji nemáš proto, že jsi těhotná. Udělej si test a pak uvidíš.

Ale ona prášky začala brát až po tom, co menzes právě nedostala, no teď už jí nedostane, až po platíčku

Yopii
Kecalka 238 příspěvků 30.10.18 22:24
@Anonymní píše:
Protože zítra mám školu až do doby kdy zavírají lékarnu :nevim:

Testy uz koupis i v normalnich obchodech (tesco, albert, kaufland…)… test mas nejlepsi, fakt neuhadneme jestli jsi nebo nejsi tehotna :nevim: muze to byt to i to ( ja bych sazela na zmatek tela) …
HA ted uz bude asi nejlepsi dobrat a v pauze pockat na menzes, i kdyz cyklus sis rozbila uz tim, jak jsi to zacla brat mimo menzes i mimo termin, kdy ho mas mit… takze by to chtelo srovnat, bud pokracovanim v uzivani nebo delsi pauzou… nebo zavolat na gyndu a ten ti rekne

ugluk
Hvězda diskuse 43116 příspěvků 30.10.18 22:24

První měsíc vynechání HA jsi MS čekala 18.10.? Pokud nepřišla, je velmi pravděpodobné, že je to právě tím vysazením. no a pak už jsi to zazdila tím znovunasazením HA. Takže bych těď čekala cokoliv. Těhotenství spíš ne, abyste se jedním stykem trefili při tom prvém rozházeném cyklu do ovulace a ještě navíc tam nějaká spermie proklouzla při přerušované souloži, by musela být sakra blbá náhoda. Ale i ty se holt dějí. 14 dní po styku bych udělala test, v případě negativního po týdnu zopakovala a pokud i ten negativní, ber to vynechání MS jako rozhozený cyklus. Jednak tím vysazením, druhak znovunasazením mimo termín. Pozitivní test by byl jasný, že. No, ber to jako poučení a příště neblbni, ani se sexem, ani s práškama ;)

denkat
Kecalka 238 příspěvků 30.10.18 22:33

Ahoj, bohužel tady ti nikdo s jistotou nedokáže odpovědět :nevim: musíš zkusit test a pokud vyjde negativní, což si myslím, že vyjde tak MS snad přijde až dobereš tohle platíčko, ale těžko říct no každopádně bych být tebou používala, minimálně tu dobu než nasadíš další plato, kondom .. jistota je jistota ;)

Nell2
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 31.10.18 13:32

HA nejsou lentilky :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >