Těhotenství před MS - pozdější ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilinka88
Nováček 7 příspěvků 30.10.18 09:14
Těhotenství před MS - pozdější ovulace?

Ahoj,

poslední MS jsem měla 25.9. - 29.9.2018, obvyklá délka cyklu je 28-30 dní. Teď mám již zpozdění 7 dní. Běžně se mi nestává, ale chápu, že se může stát. Sex byl 21.10.2018, v pátek jsem si dělala test, který je negativní, což celkem chápu… Kdyby došlo k otěhotnění díky pozdější ovulaci, tak je jasný, že za týden se nic neukáže. Potřebovala bych vědět, kdy může být test objektivní? Nenašla bych někoho, kdo takto otěhotněl? :-) Musela by to tedy být extra velká náhoda, protože to byl první styk, kdy jsme si s manželem řekli, že už nebudeme nic řešit. Moc díky za odpověď.

Reakce:

P4ja
Kelišová 6338 příspěvků 30.10.18 09:26

Tak 14 dní po styku už by mělo být jasno.

Micaella22
Kecalka 415 příspěvků 30.10.18 09:26

Ja mela slabsi carku po 9dnech. Klidne zkus testovat uz zitra z prvni moci, treba neco bude prosvitat :lol:

Lilinka88
Nováček 7 příspěvků 30.10.18 09:55

@P4ja Děkuji, vydržím, ať zbytečně netestestuju a ještě nad tím pořád nepřemýšlím. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >