Těhotenství před MS - pozdější ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilinka88
Nováček 7 příspěvků 30.10.18 09:14
Těhotenství před MS - pozdější ovulace?

Ahoj,

poslední MS jsem měla 25.9. - 29.9.2018, obvyklá délka cyklu je 28-30 dní. Teď mám již zpozdění 7 dní. Běžně se mi nestává, ale chápu, že se může stát. Sex byl 21.10.2018, v pátek jsem si dělala test, který je negativní, což celkem chápu… Kdyby došlo k otěhotnění díky pozdější ovulaci, tak je jasný, že za týden se nic neukáže. Potřebovala bych vědět, kdy může být test objektivní? Nenašla bych někoho, kdo takto otěhotněl? :-) Musela by to tedy být extra velká náhoda, protože to byl první styk, kdy jsme si s manželem řekli, že už nebudeme nic řešit. Moc díky za odpověď.

Reakce:
P4ja
Kelišová 7024 příspěvků 1 inzerát 30.10.18 09:26

Tak 14 dní po styku už by mělo být jasno.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 30.10.18 09:26

Ja mela slabsi carku po 9dnech. Klidne zkus testovat uz zitra z prvni moci, treba neco bude prosvitat :lol:

Lilinka88
Nováček 7 příspěvků 30.10.18 09:55

@P4ja Děkuji, vydržím, ať zbytečně netestestuju a ještě nad tím pořád nepřemýšlím. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >