Jsem trošku vyděšená

300
6.2.07 20:05

Jsem trošku vyděšená

Mám dvouměsíční holčičku. Po porodu když jsem ji přebalovala tak měla v plínce něco narůžovělého. Ale říkala jsem si, že se jí čistí tělíčko. Ale teď je to tu zase. Je to v plínce zhruba někde kde má pipinku. Není to něco vážného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2287
6.2.07 20:15

Ahoj Beruško,
už si to nepamatuju přesně, přece jen mojí holčičce už bude co nevidět 5 let, ale myslím, že je to u děvčátek normální, je to takový výtok. Kdyžtak si pro svůj klid zavolej zítra doktorovi, ale myslím, že to opravdu nic vážného není.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
6.2.07 20:33

Nebo to může být hustší moč (bývá taky narůžovělá), což je známkou dehydratace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
6.2.07 20:33

Taky mam pocit, ze u holcicek je to normalni. Srovnavaji se ji hormony. U Zoe se nam to stalo taky…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
6.2.07 20:37

No ta dehydratace by to klidne mohla byt. Protoze se mi zda ze je nejak žízníva. No neco budem muset vymyslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.2.07 20:44

Mě dokonce dětská doktorka upozorňovala, že může mít jakoby menstruaci anebo dokonce jí může vytékat krev či mléko z prsíčka. U holčiček je to prý úplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
1864
6.2.07 21:38

Já mám sice chlapečka, ale taky měl v porodnici narůžovělé cosi v pleně a dle Dr. to byla koncentrovaná moč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
6.2.07 21:45

Ahoj holky, mě se to stalo v porodnici taky. Jsou to prý soli, které se z těla vylučují po porodu. Taky jsem byla vyděšená, ale sestřička se tvářila, že jsem úplně blbá, že to nevím. Pak jsme o tom taky četla, že je to po porodu normální. Ale nevím jak dlouho po něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
6.2.07 22:05

Malá to po porodu měla taky, je to OK. Způsobují to hormony z matčina těla.

Ovšem nezdá se mi, že by se to dělo 2měsíce po narození. To bych asi radši konzultovala. Třeba to možné je, ale slyšela jsem o tom spíš v souvislosti s porodem.

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3785
6.2.07 22:33

U naší Baru se to taky 1× objevilo. Číhala jsem, jestli se to nestane znovu a nic. Tak jsem nepanikařila. Ale taky jsem nevěděla, od čeho to může být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.2.07 22:34

Ahoj maminky,

já osobně bych volila konzultaci s pediatrem. Vždyť je to jejich práce, starat se o zdraví dětí. Z vlastní zkušenosti s podobnými „případy“ doporučuji vzít počuranou plínku s sebou, aby doktor viděl jako to doopravdy vypadá.
Přeji hodně štěstí a ať je to nějaká prkotina.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
300
8.2.07 13:47

Tak, holki, byla to totalni dehydratace. Malem mi ji vzali do nemocnice.Musela jsem na:,–(it umelou vyzivu a je to lepsi. Uz mi zacala i pribirat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
8.2.07 13:53

Uf, tak to jsem ráda, že to nakonec dopadlo dobře a včas se to vyřešilo.

Mi bylo divný, že by měla ten výtok jako maj děti po porodu, když jí je „tolik“

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
8.4.07 22:31

Jojo, cca treti den po porodu jsme to tam meli take.
Sestricka men na to upozornovala uz v den porodu, abych se nelekla ze to tam nasledujici dny najdu a samo, ze jsem za ni vydesena v porodce bezela, co to je.
Je to zpusobenou hladinou soli a vylucuje se to nejako z ledvin.

A stejne jak tu nektera z vas psala - u holcicek byvaji takove veci normal stejne jako ze jim tece z duvodu „vyporadani se hormonu z mleka matky“ mleko z prsicek apod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3351
8.9.12 19:07

Ahoj maminky.. mam dvojčátka holky mesic a tyden na svete(narozeny 34+0-predcasne) krmime nutrilonem pro nedonosené deti(nenatal)-prisla jsem o mlicko.. ale jedna z dcer ma spenátové hovinka(kasicku i bobky-a driv mela krasne zluté) a druhá ma zase takovej bílej vytok z pochvy(2× jsem to u ni videla)nevite cim to i to muze byt? urcite v po zavolam doktorce, ale pro muj klid zda nevite co by to mohlo byt..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama