Jsou to halucinace ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
influencerka
Povídálka 14 příspěvků 08.01.19 07:45
Jsou to halucinace ?

Chci se zeptat, mám strach ze tmy a prakticky nejsem schopná kvůli tomu bydlet sama, nejhorší je, že mám strach z bubáků kteří vím že neexistují ale v mysli je mám. V noci se často budím a občas se mi stává že mám hned po probuzení zlé halucinace, třeba že někdo stojí ve dveřích, nebo že na balkóně se houpe šňůra, přitom jsou zatažený rolety :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5102 příspěvků 3 inzeráty 08.01.19 07:51

@influencerka strach z bubáků? kolik ti je? kontaktuj psychologa nebo psychiatra

Merykara
Kecalka 135 příspěvků 08.01.19 08:07

Jsou, rika se jim hypnagogicke. Ma to spoustu zdravych lidi pred usnutim nebo tesne po probuzeni. Mam to taky, je to obcas strasidelny, ale da se zvyknout:). Neboj jsi v pohode :-*

lesni.skritek
Kecalka 133 příspěvků 08.01.19 08:17

Nebála bych se navštívit odborníka popřípadě bude vhodné se třeba přestěhovat. Některé zóny rády narušují tyhle věci. Pořídila bych si do bytu kočku, ta chodívá ráda spát na taková místa geopatogeních zón. Nebo psa, ten si tam naopak nikdy lehat nebude, zato ohlídá, kdyby se fakt něco dělo.

Zuzanec
Kecalka 388 příspěvků 08.01.19 08:23
@lesni.skritek píše:
Nebála bych se navštívit odborníka popřípadě bude vhodné se třeba přestěhovat. Některé zóny rády narušují tyhle věci. Pořídila bych si do bytu kočku, ta chodívá ráda spát na taková místa geopatogeních zón. Nebo psa, ten si tam naopak nikdy lehat nebude, zato ohlídá, kdyby se fakt něco dělo.

Jakože kočka schválně vyhledává geopatogenní zony a neutralizuje je?

weyky
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 75 inzerátů 08.01.19 08:49

Fakt je nutné mít 2 diskuze o bubácích?

Helca83
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 08.01.19 08:50

Nějaké úzkosti nejspíš, možná projev nahromadění stresu nebo nějaké špatně zážitky cos vytesnila a takto se ozývají? Psycholog nebo psychoterapeut snad pomůžou :andel:

influencerka
Povídálka 14 příspěvků 08.01.19 08:50
@weyky
@weyky píše:
Fakt je nutné mít 2 diskuze o bubácích?

Fakt nutne psat pod obe dve ?

weyky
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 75 inzerátů 08.01.19 09:26
@influencerka píše:
@weykyFakt nutne psat pod obe dve ?

ano,pod tou první jsem ti poradila a pak jsem narazila na druhou,přijde mi zbytečné,mít zde 2 diskuze na stejné téma.

stinga
Kelišová 5102 příspěvků 3 inzeráty 08.01.19 15:17
@Zuzanec píše:
Jakože kočka schválně vyhledává geopatogenní zony a neutralizuje je?

jo, kočka vyhledává geopatogenní zony, ale že by je dokázala neutralizovat, to asi ne, i když naše kočky spí porůznu v našich postelích, to bysme museli mít ty geopatogenní zony skoro všude
:nevim:
a pes zas vyhledává „dobré“ zony, ale myslím, že to celé platí jen v případě, že v pokoji bude jen koberec a nic jiného, žádné pelechy

Zuzanec
Kecalka 388 příspěvků 08.01.19 17:22
@stinga píše:
jo, kočka vyhledává geopatogenní zony, ale že by je dokázala neutralizovat, to asi ne, i když naše kočky spí porůznu v našich postelích, to bysme museli mít ty geopatogenní zony skoro všude :nevim:
a pes zas vyhledává „dobré“ zony, ale myslím, že to celé platí jen v případě, že v pokoji bude jen koberec a nic jiného, žádné pelechy

No já jsem právě slyšela, že kočka má tyto schopnosti, ale co je na tom pravdy, nevím

Zuzanec
Kecalka 388 příspěvků 08.01.19 17:27
@stinga píše:
jo, kočka vyhledává geopatogenní zony, ale že by je dokázala neutralizovat, to asi ne, i když naše kočky spí porůznu v našich postelích, to bysme museli mít ty geopatogenní zony skoro všude :nevim:

https://www.energiezivota.com/…vni-energii/

stinga
Kelišová 5102 příspěvků 3 inzeráty 08.01.19 20:38

@Zuzanec no něco tajemného na těch kočkách je, ale zas bych to nepřeceňovala, kdysi jsme měli doma toho hledače geopatologických zon, a určil, že obývák je celý dobrý a kočky spí na pohovce i tam, kočky také hodně odrážejí náladu svých lidí - stejně jako děti, jsi nervozní - děti zlobí, kočky zlobí. Jsi nemocná, lehají si na nemocné místo, ale žádné zázraky neumí. Ale hlazení a chování kočky člověka určitě uklidní.
Máš kočku?

Zuzanec
Kecalka 388 příspěvků 09.01.19 10:18

@stinga Ano mám, v bytě má tak 3-4 místa, kde lehá, ale tam se jedná víceméně o pohodlí, kde ma pelíšek, na měkké apod. Někdy mi spí v nohách v posteli, třeba 2-3 noci po sobě a pak třeba týden tráví noci jinde. Netvrdím, že všechno v článku je pravda a asi se to ani přesně nedozvíme, každopádně něco na kočkách je…

stinga
Kelišová 5102 příspěvků 3 inzeráty 09.01.19 12:59

@Zuzanec naše kočky to taky střídají, takže se z toho až tak moc nedá usuzovat, já jsem k jakýmkoli „zázrakům“ dost skeptická, však jsem psala, že by v té místnosti nesmělo nic být, ale jak říkáš, něco na těch kočkách je :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >