Jsou to poslíčci 29tt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 11:22
Jsou to poslicci 29tt

Chci se zeptat..jsme 29tt dnes sem byla na gyne a dr rikala ze mam mekky krcek a chci se zeptat v noci jsem mela takove jako bolesti bricha vzbudilo me to, ale dr rikala ze vsecko ok jen ze to hrdlo je mekke a mam byt vice v klidu a brat magnesko.. myslite ze to jsou poslicci???

Reakce:
Rozarka18
Povídálka 29 příspěvků 27.08.19 11:28

Já měla poslíčky asi 5× a všechny byli prakticky stejný, nepříjemné bolesti co přišly v noci a nenechali mě spát, trvali něco kolem dvou hodin. Tehdy jako prvorodička jsem byla nesvá jestli nerodím a jestli to poznám až to přijde :rofl: :D kdybych věděla co jsou porodní bolesti tam bych se opravdu tak nestresovala. Jinak ty poslíčky začali měsíc před porodem a poslední jsem měla cca týden před vyvoláváním. Jinak poslíčky poznáš i tak že se bolesti zmírní když si dáš teplou vanu, porodní bolesti to naopak zesílí :palec:

Any111
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 27.08.19 13:00

Mě takové bolesti chytly ve dne, uprostřed obchodu, jenže tentokrát mě pak břicho bolelo dalších několik hodin. Nebylo to nijak hrozné, spíš jen mírně nepříjemné, ale jeli jsme do porodnice pro jistotu a nechali si mě tam s předčasnými kontrakcemi a tři dny mi teklo magnezko žilou. Teď jsem už doma a pořád nepoznám jestli to jsou poslíčci nebo ne. :nevim: pokud tě to nepřejde, nebo to bude pravidelné, tak se raději jeď nechat zkontrolovat. Lepší to zastavit včas než to neřešit a rozjet si porod

Váš příspěvek
Reklama