K moři s 11ti měsíčním dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lusia.simi
Nováček 7 příspěvků 27.01.19 16:21
K moři s 11ti měsíčním dítětem

Prosím o názor co si myslíte o tomhle - na dovolenou letecky k moři ( Bulharsko) s 11ti měsíčním dítětem? Děkuji

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 27.01.19 16:22

Naprosto v pohodě, není to dlouhý let a s dětmi do roka se cestuje nejlíp. Pak už to(tak do tří let) bývá horší.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.01.19 16:23

super, směle do toho. Já si pamatuju dceru v deseti měsících, jak se plazila tím pískem teplým. U moře byla nadšená.

novomamča
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 3 inzeráty 27.01.19 16:26

Syn ve věku 12 měsíců zvládal osmihodinový let bez problémů. Takže bych se toho nebála.

nozu
Extra třída :D 12110 příspěvků 27.01.19 16:44

K moři úplně bez problémů. jen je třeba přizpůsobit denní režim a nebýt na slunci v době, kdy nejvíc paří. Já osobně bych vybrala jinou destinaci, Bulharsko fakt nemám ráda. Byli jsme tam dvakrát a spokojenost nebyla.

aknadar
Kecalka 146 příspěvků 27.01.19 17:45

Přesně v tomhle věku jsme byli se synem právě v Bulharsku. Žádný problém nebyl. Z cho konkrétně máš obavy?

Lusia.simi
Nováček 7 příspěvků 27.01.19 17:52

@aknadar největší obavy mám z letu, aby to tam neprořvala 8o a pak třeba z jídla? Zatím kojim, ale v létě už nejspíš nebudu, takže prikrmy sebou??

aknadar
Kecalka 146 příspěvků 27.01.19 17:57

My jsme měli jídlo formou švédských stolu a tam bylo co vybrat i pro dítě - myslím oběd, jinak jsem brala kaši na večer a presnidavky, mléko. Měli jsme varnou kondici s sebou. V letadle to bylo v pohodě, ale byly tam i děti co plakaly no a co? Není to zas taková dálka a z letadla vás nikdo nevyhodi.

hilda1
Nováček 6 příspěvků 27.01.19 18:40

Tak záleží asi hodně na povaze dítěte. Ale pokud nemá problém z cizím prostředím, tak myslím, ze není čeho se bát ;) Syn byl v 10 měsících poprvé na Krétě, a podruhé ve 13 měsících na Zakynthosu. Na obou dovolených byl spokojený :D já brala vždy s sebou jidlo a plenky na cca 2-3 dny a zbytek nakoupila až na místě… do letadla pak něco nového, něco co vím, ze ho baví (u nás knížky) a něco dobrého ;)

Shiroi.Ichigo
Kecalka 213 příspěvků 27.01.19 19:26

@aknadar no nevyhodi, ale spolucestujicim tim dost lezete ma nervy. Na kratky lety to mozna neni tak hrozny, navic do Bulharska asi nikdo na ceste nepracuje, takze se nepotrebuje soustredit. Ale na delsi lety mi to prijde od rodicu bezohledny. Mam maly dite, takze chapu, ze chcete s ditetem k mori, ale mi to taky resime jinak.

Lusia.simi
Nováček 7 příspěvků 27.01.19 22:35

@aknadar děkuji vám :) :potlesk:

Příspěvek upraven 27.01.19 v 22:37

Lusia.simi
Nováček 7 příspěvků 27.01.19 22:36

@hilda1 děkuji za info :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >