Kadaňská nemocnice- porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesanka22
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 18.03.19 09:55
Kadanska nemocnice- porod

Ahoj děvčata, rada bych se zeptala jak to chodí v kadanske nemocnici :) v červnu rodim a chtěla byh pravé tam. Jaké mate zkušenosti? Je nutné se přijít nějak do předu,,registrovat” či stačí proste přijet az to na mne přijde? 8o :* nemůžu se Tomu nikde dopatrat :) děkuji za každou radu a info

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 18.03.19 10:09
@Lesanka22 píše:
Ahoj děvčata, rada bych se zeptala jak to chodí v kadanske nemocnici :) v červnu rodim a chtěla byh pravé tam. Jaké mate zkušenosti? Je nutné se přijít nějak do předu,,registrovat” či stačí proste přijet az to na mne přijde? 8o :* nemůžu se Tomu nikde dopatrat :) děkuji za každou radu a info

Mrkni na fb stránky, mají tam kontakty jak na sál, kde by ti sestry určitě řekly, tak i na porodní asistentky. ;) Rodila jsem tam 2016 a za mě super. Mám to hodinu cesty, porodnici jsme si vybrali na doporučení švagrové a i recenze na netu i tady na e-miminu jsou většinou suprový. Registrace nutná není. Já tam už jezdila ke konci (když tě tvůj dr.předává do porodnice) do poradny, stihla jsem to do porodu asi 2×. :oops: Jinak moc příjemný prostředí a milej personál. Jak na sále, tak na šestinedělí. Výběr ze 2 jídel a docela mi tam fakt chutnalo. 8 nadstandartů, takže jsem se nebála, že by na mě nevyzbyl. Oblečky na miminko půjčují, takže stačí pak jen něco na cestu domů. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama