kadeřnictví ve Zlíně

256
24.4.07 15:51

kadeřnictví ve Zlíně

Ahojte, prosím, může mi někdo poradit dobré kadeřnictví nebo přímo kadeřnici ve Zlíně, případně někde okolo?
Mám představu, že bude stříhat dobře, moderně a nejen podle přání zákazníka, ale také podle druhu a kvality jeho vlasů a tak, aby se hodilo k obličeji i zákazníkovu stylu. A moc drahé to taky být nemusí :)
Díky, Michi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
24.4.07 16:33

ahoj, mám kámošku , která byla v In studiu na náměstí, před roky se osamostatnila a je v Napajedlích, dělá Wellu, pořád se dál vzdělává, jezdí na školení a je moc šikovná. A navíc není drahá, v Nap si to nemůže dovolit. Jezdím k ní už let a spokojenost…pokud chceš kontakt…
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1759
24.4.07 20:32

Ja muzu doporucit Hair Studio na Moskve. Mama uz tam chodi pres 10 let k te same pani a je spokojena a ja tam parkrat do roka taky zajdu. Cesala me pred lety i na svatbu a moji dceru poprve bez reci strihala uz v 7 mesicich.

Ale musis tam byt objednana, protoze ta holicka tam je, jen kdyz ma objednana zakazniky. Kontakt muzu zaslat do SZ, kdyby si chtela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
26.4.07 14:22

Tak já jsem byla u Paula nad Zlíňankou…Šla jsem to tam zkusit, pač je to nějaký brit…asi známý, jak to bude vypadat…stříhá teda perfektně a ta omáčka kolem taky super…hlavu po přelivu mně vymíval snad 20 minut a doma mně z vlasů barva nešla vůbec dolů (při mytí)…jen je to teda nekřesťansky drahé…ikdyž možná, že bez barvy by ses do tisícovky vlezla (to ale nezaručuju)…když budeš chtět, kontakt pohledám…L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
2.5.07 21:24

Ahoj, já chodím do KM style, je to vedle Zlínanky, k Petře Merianové(Fialové). Je moc šikovná!!!!! Ale nevím jestli přibýrá další zákaznice, musela by sis tam zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.8.07 13:59

ahoj tak já chodím taky k paulovi nad zlínanku,je super a peněz za něj nelituju a nebo salon fashion na lorenzově ulici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
27.7.10 11:19

Ahoj,prosím vás děvčata která chodíte do kadeřnictví nad bývalou Zlíňanku k Paulovi,nemůžu na něj sehnat kontakt,napíšete mi ho sem??Díky moc.
Na netu sem to nikde nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
6396
1.4.13 10:49

Tak ja nejsem ze Zlina, ale byla jsem tam na maturitnim srazu. Byla jsem taky u Paula, ale byla tam nejaka holcina. Tak mi vlasy hezky vyzehlila a dokonce byly pro zmenu krasne hladke. Normalne mam vlnite, dost nepoddajne. Myslim, ze to bylo do 300, ale nemela jsem strihani. Jinak mne prijde dost drahy urcite se da sehnat levnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6396
1.4.13 10:50

@Miriamm pisu, ale mas to stary prispevek, takze uz jsi urcite nasla :)

http://www.salony-krasy.cz/…-paul-allan/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
8.3.16 13:38

Nazdar zlinske damy a krasavice :mrgreen: tak znovu, kam chodite na vlasy? Hlavne mi jde o kadernici, co umi delat meliry( pro sestru) a sikovne striha i s pouzitim vlastniho stylu( pro me).
za rady dekuji, pripadne kontakty sem ci do SZ. Jo a k Paulovi nechceme :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 13:44
@svycarka píše:
Nazdar zlinske damy a krasavice :mrgreen: tak znovu, kam chodite na vlasy? Hlavne mi jde o kadernici, co umi delat meliry( pro sestru) a sikovne striha i s pouzitim vlastniho stylu( pro me).
za rady dekuji, pripadne kontakty sem ci do SZ. Jo a k Paulovi nechceme :jazyk:

jednu dobu jsem chodívala k Honzovi Fabičovicovi. Je taky dražší, ale moc šikovný :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
203
8.3.16 13:47

Ahoj skuste Salon Fashion, konkretne kadernice Bara Marusakova (za svobodna, nevim to jeji nove prijmeni, ale znaji ji tam pod starym taky). Jsou prestehovani, jde se k nim cez parkoviste u Jabka. Je to drahsi, ale Bara je dobra, umi poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
8.3.16 14:19

Chodím do Studia MADRA, k Radce Sedláčkové, jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
8.3.16 15:49

@Iris82 @Claireen @Sofie2013 diky holky a tel cisla na ne mate? me se to nechce hledat. prosiiim :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
8.3.16 16:28

739 423 536

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu