Kakání 6 měsičního kluka

52
26.11.09 12:08

Kakání 6 měsičního kluka

Mám 6 měsičního kluka a má poslední dobou problém s kakáním. Kaká v poslední době třikrát denně. díky Lactulose,kterou nám předepsala paní doktorka.Ale vždy musí strašně tlačit,a u toho pláčea je celý rudý. Po rozbalení je v plínce velký tvrdý bobek (až se sama divím, jak může něco tak tvrdého ve tvaru koule z tak malého zadečku vytlačit). Je mi ho strašně líto a trpím s ním.Doktorka mi poradila mu dát jogurt,není to brzy?četla jsem,že jogurt se má nejdřív dávat od 10 měsíce. Co mu mám dát, aby se to kakání upravilo a hlavně, aby ten bobek byl měkkčí.Děkuji.Renata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
26.11.09 12:24

A jak jste na tom s příkrmy? Já musela na čas vyřadit vešerou rýži, mrkev, hovězí… Naopak hodně jedl květák, brokolici a zavedla jsem zároveň se zeleninou i ovoce. Na čas to šlo, ale začal jíst i kaši a byli jsme tam, kde jsme byli. Tak jsem před 2 týdny zavedla jogurt a je klid.
Kaši dostává Sunarku s jogurtem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
26.11.09 12:28

Začala jsem před měsícem dávat zeleninu,už máme za sebou květák,brokolici,mrkev,brambor a teď jsme najeli na zeleninu s kuřecím.Přesnidávky dávám různé.A jinak ráno,večer a v noci pijeme Sunar.Můžu zavést ten jogurt když máme teprve dneska půl roku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
26.11.09 12:47

S tím jogurtem přesně nevím, doporučuje se tuším od 8.měsíce, ale nevím přesně proč, takže v tom neporadím.
Ale zkus trochu ovocné šťávy, jablko nebo švestky, u nás to pomáhalo.A do příkrmu lžičku oleje.A vynechala bych na chvilku mrkev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
26.11.09 14:21

U nás je to s kakáním stejné. Vojta tlačí tak že by přeřval letadlo, celý rudý v obličeji.
Před měsícem jsme začali zeleninku na oběd a když jsem ho chudáka viděla, zavedla jsem i ovocnou svačinku a šťávy a je to trochu lepší. Hlavně jablko a sušené rozvařené švestky. A mrkev dávám minimálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
26.11.09 14:34

Ja nevim, proc se dava az od 8m. Jestli je to kvuli potencionalni alergii na BKM :nevim: U alergii se obecne nevi, co je vyvolava, nekteri doktori se priklaneji k tomu, ze i moc casne podani nejakeho alergenu muze alergii probudit, tak ze jinak by treba byl predpoklad, ale neprojevil by se. Na to si asi kazdy musi vytvorit nazor sam, dukazy jako takove nejsou, zadny dr ti nerekne na 100% A ani B.

Mates stavy bojkotuje, dnes si vzal ze lzicky trochu jablko a repa, ale svestkovou ani hruskovou nepozre.

A stridam dny s masem a bez masa. Prijde mi, ze kdyz ji kazdy den maso, je to horsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
26.11.09 17:36

Právě že jsem taky četla,že se jogurt doporučuje nejdřív od 8 měsíce a litr čaje mi taky nevypije,jak mi doporučila paní doktorka :think: no uvidíme,zkoušela jsem i tu šťávu švestkovou,ale nechce mi jí vzít.Dostanu do něho maximálně 3 lžičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama