Reklama

Opakující se kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 23.11.09 12:05
Opakující se kašel

Ahoj maminy, před nedávnem jsem zakládala diskusi Dráždivý kašel. Naštěstí po týdnu ustal, dávala jsem Mucosolvan. Byli jsme u doktorky, říkala že to měl nějakou virózu, na průduškach neměl nic. Dva dny byl zdravý, bez kašlu a bez rýmy a po dvou dnech opět začal kašlat. Dneska se mu spustila i rýma. Je to normální,aby dva dny už byl v pořádku a opět chytil virózu? Volala jsem doktorce, zda můžu mu dávat opět Mucosolvan, jelikož ho brál týden a ona říkala, že mám to prostřídat s Amprobene. Přečetla jsem příbalový leták a má stejné složení, tak teď nevím, co mu můžu dávat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cupina
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 23.11.09 13:42

Ahoj Andrejko, no ono už je toho dnes na ten kašel spoustu. Kašel ty děti mají na podzim dost často. Nepíšeš teda, jak máš prcka starého. U nás vždycky dost zabíral na kašel hedelix (ten je čistě přírodní, je to výtažek z břečťanu) a super jsou kapky Fenistil (ale ty jsou tuším na předpis) a hodně si také všichni pochvalují Stodal (to je homeopatikum)nebo Sinecod, ty jsou na tlumení kašle. A já teda dávám i jitrocelový sirup, ten je na podporu léčby a přijde mi fajn.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 23.11.09 14:42

Cupi, budou mu dva roky. Raději bych už mu dávala něco na přírodní bázi, ale zas aby to zabralo, sice už začíná odkašlávat.

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 23.11.09 14:56

Ahoj,
ten Mucosolvan se má dávat jen pár dní, aby se uvolnily hleny, ale pak už ne, protože by to zas mohl zhoršit. Taky se nemá dávat večer, aby dítko nevykašlávalo v noci.
Na suchý dráždivý kašel to myslím není vůbec.
Já takhle dávám Mucosolvan a pak kapky Sinecod nebo Sinupret (Sinecod je chutnější, ale o dost dražší), nebo když měl jen suchý kašel bez rýmy, tak jsem dávala Robitussin.
Hedelix klukům chutná, ale bohužel u nás nepomáhal.
 M.

cupina
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 23.11.09 15:07

Andrejko, tak ten Hedelix zkus, za to nic nedáš (teda dáš peníze :-? ), nám zase nezabíral Robitussin. Ale ten Hedelix je právě přírodní a ten jitrocelový sirup se dělá i na noc, takže ten bude asi taky zklidňující, ten bych koupila určitě a pokud půjdeš do toho hedelixu, ten je na usnadnění vykašlávání, tak večer mu tu poslední dávku dej aspoň tak 2, 3 hodiny před spaním a těsně před spaním buď ten Stodal nebo Sinecod, ty to na noc tlumí. Já být tebou, tak zkusím Hedelix a Stodal, ale samo je to na tobě.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 23.11.09 15:54

tak dnes mu dám ještě druhou dávku Mucosolvanu a zítra zkusím už ten Hedelix. Díky

Borufka
Kelišová 5514 příspěvků 23.11.09 19:57

Ahoj, nám nejlíp zabírá Stoptusin,nejdřív to „urve“ a začnou odkašlávat a pak to rozpustí. Sinecod má stejné složení a je o hodně dražší 8-o Hedelix nám nezabírá, stejně tak jitrocelové a jiné sirupy. A máme to stejně, dva týdny rýma kašel, týden v pořádku a tak dokola až do jara :twisted:

Borufka
Kelišová 5514 příspěvků 23.11.09 20:02

A ještě, střídám právě Stoptusin, Ambrobene a Stodal, každé má jinou základní složku.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 23.11.09 21:50

Ahoj naší Vali se to vrátilo už potřetí a ted teprve nám udělali výtěr a má hemofily snad všude.Mám už to od ní a půlka rodiny.Už vám dělali výtěr nebo CRP. Nejsem moc příznivce antibiotik ale už jsem to nemohla vydržet taky někdy musím chodit do práce.Pokud bacily nejsou tak zkoušet co bylo již doporučeno.
 ZUZAN

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 24.11.09 08:27

Holky, tak akšel neustává, dnes je už čtvrtý den a odkašlává čím dál tím víc. Dnes z těch hlenů se dokonce vyblinkal. Mám obavy jestli vůbec začínat teda s Hedelixem. Borufko a ten Stoptussin je i na odkašlávání? Já myslela, že jen na uklidnění suchého kašlu.

Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.11.09 08:42
imunita!

Ahojky. dětem se to vrací protože mají oslabenou imunitu. to ale žádné sirupy ani kapky nespraví. bohužel :-( vím o kvalitních přípravcích pokud je zájem mohu doporučit. My jsme se tím zbavili chronických problémů (celá rodina) chce to přírodní dlouhodobou terapii a budete zdraví!

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 24.11.09 10:16

Sluníčko, napiš mi prosím o jaké přípravky se jedná. Zkoušely jste při akšlich dávat dětem Echinaceove sirupy? Lékárnice mi ho nabídla, že zmírňuje průběh onemocnění.

Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.11.09 10:25

Ahojky! Echinacea užívaná vnitřně posiluje imunitu.. to by mohlo mít dobrý efekt. Jendá se o produkty z nabídky Firmy FLP= Forever Living products. mohu zajistit 30% slevu jako máme my. :-)

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 24.11.09 12:29

Meduzo, když se má Mucosolvan užívát jen pár dnů, tak co dáváš když už se ty hleny uvolní?

Borufka
Kelišová 5514 příspěvků 24.11.09 19:39

Andrejko Stoptusin je právě dobrý že hleny i rozpouští. Sluníčko nepřipadá mi dvakrát vhodné dávat podobné přípravky dětem které si imunitu teprve budují. U dospělého nebo školou povinného děcka je to něco jiného a je fakt že neznám starší děti které by měly rýmu a kašel každý podzim. Vidím to i u nás, nejstarší dvakrát zakašle a hotovo, mladší má rýmu a kašel tak týden a malá se v tom plácá dva až tři.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >