Kam chodíte na výlety?

376
7.7.21 19:38

Kam chodíte na výlety?

Ahoj, takové téma pro odlehčení :D
Když už máme ty prázdniny, kam chodíte na výlety? S dětmi nebo bez. Nějaké tipy, zážitky? Kde to máte vy nebo vaše děti nejradši?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25059
7.7.21 19:45

Různe. Zoo, památky, pumptrek, hrady, skalní města, Mirákulum a podobne „resorty“, nějaká hrebenovka, vodopady, rašeliniště, akvapark, technické památky typu staré doly, interaktivní muzea.

Edit: ještě samozrejme různé rozhledny a vyhlídky.

Příspěvek upraven 07.07.21 v 20:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
7.7.21 19:51

Záleží, jak staré máš děti. Našemu nejstaršímu je 6, takže hřiště. Naštěstí jich je tu dost, tak to střídáme. Další trasa je krmení koz a mašinky, nebo ke koním (ty nekrmime) a na mašinky, nebo jdeme na dlouhou procházku, kde skončíme na mostě přes mašinky a zpět jedeme autobusem.

Úplně největší vodvaz je když jedeme na chatu opékat buřty. To děti nadskakují už 2 dny před tím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
7.7.21 20:00

Většinou hrady, zámky, přírodní zajímavosti (hezká jezera, lomy, naučné stezky), občas zoo, ale takovým těm komerčním zábavním parkům se snazim vyhýbat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9937
7.7.21 20:07

My jezdíme po vinárnách
Utrácíme jé
My jezdíme po kavárnách
Utrácíme prachy jak se dá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
7.7.21 20:33

Všude, kam to jde :lol: muzea, přírodní cíle, hrady, zámky, zříceniny, skály, vyhlídky, různé zábavní parky, vojenské památníky, zoo, botanické zahrady… fakt cokoliv, co najdeme, jen na koupaliste a akvaparky moc ne, naše děti to nemusí :lol:

Většinou si děláme i takovéto aktivní dovolené, jsme jakoby stále na cestě, každou noc spime v jiným hotelu a přes den je výlet nebo dva a restaurace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9617
7.7.21 20:38

S detma na chatu, na hriste, do lesa… bez deti skaly, kopce, vodopady, idealne bez lidi a bez cest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25059
7.7.21 20:40

Jinak konkrétní věci z tohoto roku:
Vysoký vrch
Vyhlídka u Velvar (to nevím, jestli se nějak jmenuje)
Vodopády na Jedlove
Na kolech okruh z Turnova přes Valdštejn
Zoo Ústí nad Labem
Mirákulum
Pumptrek ve Vratislavicích nad Nisou

V merku máme (ale asi vše letos nestihneme)
Krtkův svět
Konopiště
Zahrady Pražského hradu
Bludiště na zámku Loučeň
Interaktivní světelnou výstavu v Plzni
Zoo Plasy
Hřebenovku přes Jested
Sloni skaly
Národni muzeum (dítě už dva roky otravuje s kostrou velryby)
Osli stezku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5065
7.7.21 20:40

Mimo již jmenované mám moc ráda kostely (nejsem věřící) a různé kaple. A taky hřbitovy. Minulý týden jsme byli v Českém Krumlově, tak jsem nevynechala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
7.7.21 20:44

Máme 10ti měsíčního s, na, takže vesměs tam kde jde s kočárkem. Malokdy nositko. Teď jame byli Štramberk, Hukvaldy, Malá Prašiva a o vikendu se chystáme na Praded.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
7.7.21 20:47
@dedrichov píše:
Mimo již jmenované mám moc ráda kostely (nejsem věřící) a různé kaple. A taky hřbitovy. Minulý týden jsme byli v Českém Krumlově, tak jsem nevynechala :mrgreen:

Je tak to jsi stejně „ujetá“ jako já. Mám ráda kapličky, boží muka, hřbitovy…a ještě studánky a prameny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62107
7.7.21 20:52

Štramberk, Teplice nad Bečvou- propast nejhlubší v Česku, Zbrašovské aragonitové jeskyně, Gibonpark, dětské zábavní centrum v Bílé, koupaliště, aquapark ve Frenštátě, Hostašovice pramen Zrzávky- turistická zajímavost blízko vlakové zastávky. Dva prameny, jeden železitý, druhý siřičitý. Zoo v Olomouci na svatém Kopečku, Zoo Lešná, archeoskanzen Modrá, Velehrad, svatý Hostýn.🐜 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5065
7.7.21 21:05
@Pantalaimon píše:
Je tak to jsi stejně „ujetá“ jako já. Mám ráda kapličky, boží muka, hřbitovy…a ještě studánky a prameny.

Křížové cesty jsem ještě vynechala :-) prostě malý cíl v krajině, mám to moc ráda. A děti chodí po hřbitovech se mnou. Nadchne mě víc ambit než třeba… no nechci nic hanět, prostě komerce.
Přeju krásné objevy při procházkách krajinou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
7.7.21 21:13
@dedrichov píše:
Křížové cesty jsem ještě vynechala :-) prostě malý cíl v krajině, mám to moc ráda. A děti chodí po hřbitovech se mnou. Nadchne mě víc ambit než třeba… no nechci nic hanět, prostě komerce.
Přeju krásné objevy při procházkách krajinou :palec:

Jj, chodíme rádi mimo frekventované cesty a vždycky narazíme na spoustu zajímavostí. I děti už tomu přisly na chuť. Jak já vždycky říkám, jsou cesty hlavní a pak vedlejší a po těch chodíme my. ;)..Občas to proložíme něčím komerčním, ale to je taky fajn. Poslední pěkná cesta, kde nebyla ani noha, byla okolo České Třebové a kaplička s pramenem Panny Marie Pomocné u Kozlova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62107
7.7.21 21:21
@Pantalaimon píše:
Jj, chodíme rádi mimo frekventované cesty a vždycky narazíme na spoustu zajímavostí. I děti už tomu přisly na chuť. Jak já vždycky říkám, jsou cesty hlavní a pak vedlejší a po těch chodíme my. ;)..Občas to proložíme něčím komerčním, ale to je taky fajn. Poslední pěkná cesta, kde nebyla ani noha, byla okolo České Třebové a kaplička s pramenem Panny Marie Pomocné u Kozlova…

Bílá-Mezivodí :lol: :pankac: Potkal jsem jen jednu srnku. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat