Kam do Polska na kočárky?

3143
21.12.08 15:18

Kam do Polska na kočárky?

Milé maminky, potřebovala bych tip kam na kočáry, jsem z Ostravy.
Vím, že jsou na burze v Těšíně, ale mám vytipované colleto austin, imlast bolder, v-cross. A ty jsem tam moc nevídala, ale je pravda, že jsem tam byla tak před rokem.Byly tam spíše tako, gabi, roany…
nemáte nějakou zkušenost,kde je opravdu velký výběr a přijatelné ceny?
Je lepší nakupovat ve zlotých? Nebo už mají eura? :oops: Nebo v korunách? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17184
21.12.08 17:03

Kacko, Polaci maji porad zlote :wink: a rekla bych, ze je lepsi kupovat v korunach-kvuli soucasnemu kurzu…
a jinak-v Tesine- nova prodejna je misto celnice- na moste smerem do Polska (od nadrazi rovne)…maj tam veeelky vyber, co jsem si tak vsimla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
21.12.08 18:09

Ahoj, my jsme byli kupovat kočárek v Kudově Zbroji, je to hned za Náchodem. Normálně za koruny a úplně super, je terénní, s vložnou taškou i nasazovací autosedačkou a nebyl vůbec drahej. Jen musíš počítat s tím, že je trochu těžší než ostatní kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
22.12.08 09:55

Díky,moc.Asi to vyhraje opět těšín, jen vím, že se jezdí i do Rybníku, ale nevím jak to tam je s kočáry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
2.2.09 14:33

Ahoj, můžu se zeptat, zda se dá v PL v příhraničí koupit x-lander a zda se to finančně vyplatí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.2.09 18:00

Vím, že před rokem jsem je tam viděla kolem 7000,– ale teď nevím, chystám se tam 18.2. Tak se ti můžu kouknout. jen tak prozatím: :D
http://aukce.volny.cz/search.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
2.2.09 19:53

kacko: To bys byla hodná, kdyby ses mi tam mrkla - jde mi o X-lander XA sporťák ev. i korbička :wink:

Nebo kdybys tam ještě viděla tento: http://www.kocarkynec.com/…k-cross.html Je to jako V-cross, ale má to drátkovou výplň kol, tady to uvádí jako 4 cross Lux, ale jinak to vypadá úplně stejně jako V-cross ;-)

Tak když si vzpomeneš -..díky. R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.2.09 20:18

Jasně, v-cross poznám a toto má 4 kola. :D
Chtěla bych tam jet, protože pro děti je tam fakt levněji, chystám se nakoupit zavinovačky, lahvičky atd…
Takže kouknu a pak napíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.2.09 20:19

Jasně, v-cross poznám a toto má 4 kola. :D
Chtěla bych tam jet, protože pro děti je tam fakt levněji, chystám se nakoupit zavinovačky, lahvičky atd…
Takže kouknu a pak napíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.09 20:29

Ahoj holky, jen jsem se chtěla zeptat jak to teda vypadá cenově v tom Polsku s kočárkama X-lander XA-2008, vyplatí se tam zajet a nakoupit? Chtěla bych jet z manželem do Č. Těšína na trhy, poradíte mi některá prosím? Děkuji Míša.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
26.2.09 19:21

Holky, do Polska jsem nejela :( :( takže ceny nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
27.2.09 16:46

Kacko: I tak díky za snahu..no já pořídila tady, přeci jen je k tomu záruka, kdyby něco - koupila jsem vcelku levně…sporťák +korbička za 8300,–-tak to šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.09 21:48

Korena: Prosím Tě a kde jsi ten sporťák a korbičku koupila? Zdá se mi to za docela slušný peňíz. Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7688
4.3.09 10:01

Je tu někdo, kdo má přehled, jaké kočárky teď v Polsku jsou k sehnání?
Líbilo by se mi něco s hl. korbou a sporťákem zvlᡚt, jako již zmiňovaný V-cross například:-)
Před lety, když jsem tam byla pro kočárek, tak to byly samé čtyřkombinace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.3.09 16:11

Ahoj, já bych zase ráda věděla pokud někdo ví, zda jsou nějaké obchody s kočárky v Glubczicích, či v Nyse (krnovský přechod a tím směrem )…Díky SIlvie

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama