Kam jít - Gennet, nebo Iscare?

237
21.4.16 09:21

Kam jit? Gennet nebo Iscare

Ahoj, zakládám tuto diskuzi, protože bych potřebovala nějaké recenze na Gennet a Iscare. Nevím pro který CAR se rozhodnout. Koukala jsem na podobná témata, ale většinou to bylo z roku 2013.Chtěla bych vědět jak jsou na tom teď. Mohli byste mi napsat vaše názory a zkušenosti. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
3.11.16 10:52

Zkusím taky oživit diskuzy, taky by mne zajímalo jak jste v současné době spokojené v Genet a Iscare? Objednací lhůty, přístup, fin. náročnost a hl. úspěšnost… Už jsi Alenka10 nědke byla? Jak to dopadlo? děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
3.11.16 10:59

Já byla v obou a je to tak nějak dost podobné, každý má svoje pozitiva a negativa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
3.11.16 11:44

@Ivettt78 Já chodila do Iscare, protože ki v Gennetu řekli, že maji stop stav. Byla jsem spokojená. Objednali mě vždy, když bylo potřeba a to jsem tam chodila pořád (testy, průchodnost, sledování ovulace, inseminace, pak IVF). Pokaždé jsem sice byla u jiného lékaře, ale nevadilo mi to. Vše bylo v kartě. Po třech neúspěšných inseminacich jsem byla na IVF a bylo úspěšné. Personál je moc fajn, poplatky myslim podobné jako všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
3.11.16 11:54

Dr. Renča a můžeš napsat více o těch pozitivech i negativech? Nevím pro které se mám rozhodnout… děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
3.11.16 11:55

Je, tak to moc gratuluji, že vyšlo hned první IVF. Kolik Ti je, jestli se můžu zeptat? Já už to mám za 5 min. 12, za půl roku mi bude 39, tak nevím jestli ztrácet čas s IUI a nejít rovnou do IVF…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
3.11.16 13:31
@Ivettt78 píše:
Je, tak to moc gratuluji, že vyšlo hned první IVF. Kolik Ti je, jestli se můžu zeptat? Já už to mám za 5 min. 12, za půl roku mi bude 39, tak nevím jestli ztrácet čas s IUI a nejít rovnou do IVF…

Snažit jsme se začali ve 29 a ted mi bude 33. Ondrovi jsou čtyři měsíce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
13.12.16 09:52

@Ivettt78 také se rozhodují mezi těmito dvěma cary, tak by mě zajímalo pro jaké jsi se nakonec rozhodla? ;-) díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
13.12.16 14:14

Chodím do Gennetu a čeká nás první ivf v lednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat